Haber Detayı
22 Mart 2018 - Perşembe 22:42
 
ESOB Ziyaretleri, esnaf odalarını memnun etti
Hayırlı olsun ziyaretlerine, Başkan Konak, Başkan Vekili Atilla Kocabaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan katıldı.
Siyaset Haberi
ESOB Ziyaretleri, esnaf odalarını memnun etti

Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, seçimleri tamamlanan  meslek odalarını tek tek ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunuyor.

ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Başkan Vekili Atilla Kocabaş ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan’ın katıldığı ziyaretlerde 8 meslek odası başkanı ziyaret edilerek istişareler yapıldı.

Abdülkadir Konak Başkanlığındaki ESOB heyeti, Şuhut Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdağ,  Şuhut Şoförler Odası Başkanı Mahmut Öz, Giyimciler Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Şükrü Kosdak, Kasaplar Odası Başkanı İbrahim Yörük, Elektrikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz,  Sebzeciler Odası Başkanı Veysel Gök ile Ağaç İşleri Odası Başkanı Suat Diler’i ziyaret etti.

İlgili odaların yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu, istek ve talepler görüşüldü.

Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, birinci tur ziyaretlerin en kısa zamanda bitirileceğini belirterek “Amacımız birlik ve beraberlik içinde çalışmalarda bulunmaktır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ESOB, Ziyaretleri,, esnaf, odalarını, memnun, etti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı