Haber Detayı
03 Kasım 2015 - Salı 18:49
 
EYAD SİZE ÇOK YAKIN
6. Adlî Vakalarda Maddi Olgulara Yaklaşım Eğitimi ve Erişkinlerde İleri Yaşam Desteği Eğitimi ile 112 personeline yönelik düzenlenen eğitimler devam ediyor.
Sağlık Haberi
 EYAD SİZE ÇOK YAKIN

Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici bu tür eğitimleri önemsediğini ve eğitimlerin ilk gününe mutlaka katılmaya çalıştığını belirterek "Bu vesile ile hem sizlerle birebir görüşme imkanına kavuşuyor, sizleri daha yakından tanıyor, hem sizler bizlere kurumsal istek ve şikayetlerini iletme imkanını buluyorsunuz" dedi.

ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ

Sağlık Müdürü Dr. Yemenici, "Afyonkarahisar, eğitimler ve bu eğitimlere sunduğu imkanlar açısından oldukça iyi bir yerdedir. Eğitmen arkadaşlarımız da bu işlere özveriyle kendilerini verdiler. Sizlerin en iyi eğitimi alması için gayret gösteriyorlar. Eğitmen ve koordinasyon ekibine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Sizlerden beklentimiz ise bu çabalara kayıtsız kalmadan en iyi şekilde eğitimleri takip etmeniz ve bunu sahada, vakalara çıktığınız zaman serinkanlılıkla kullanmanız. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizlerin en büyük kazanımıdır mutlaka. Bu eğitimlerin geri dönüşünü ancak halkımızın memnuniyeti ile ölçebiliriz." dedi.>>> Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , EYAD, SİZE, ÇOK, YAKIN, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı