Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 12:43
 
Fenerbahçe sevdalısı bir babanın oğluna duyguları
Spor Haberi
Fenerbahçe sevdalısı bir babanın oğluna duyguları

İlimizin sevilen esnaflarından, işletmesini antika eşyalardan oluşan müze olarak da ziyaretçilerin ve misafirlerinin hizmetine sunan Gazi Gök; Fenerbahçe sevdası ile bilinir. Fenerbahçe derneği ile birlikte birçok sosyal sorumluluk projesine de imza atmıştır. Birçok köy okuluna kütüphane kazandırmışlar, öğrencilere yardımlarda bulunmuşlardır. Gazi’nin, Ecem Su ve Ceren Su adlı iki kızından sonra Rüzgar isminde bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Gazi Rüzgar’a karşı duygularını şu sözlerle dile getirmiştir:

FENERBAHÇE ulu bir çınardır,bu ulu çınarın kökleri Devlet-i Âliyye-i Osmanlı'ya dayanır. Bizler de 113 yıllık bu çınarın milyonlarca yaprağından biriyiz. Bu yapraklar hiç sararmayacak, solmayacak ve ilk günkü yeşilliğiyle var olmaya devam edecek. Bu ulu çınarı el birliği ile yaşatmak, büyütmek ve SONSUZA taşımak hepimizin görevi..Sarı Lacivert ışığımız hiç sönmesin..

Rahat olun FENERBAHÇE son kaledir, dar ağacında olsak bile son sözümüz..

Fenerbahçeli Olunmaz, FENERBAHÇELİ DOĞULUR...

RÜZGAR GÖK aramıza hoş geldin.

 

Biz de Gazi ve Özlem GÖK  çiftine hayırlı olsun dileklerini iletirken, Rüzgar’ın analı babalı büyümesini ve vatanına milletine, ailesine faydalı bir evlat olmasını diliyoruz..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fenerbahçe, sevdalısı, bir, babanın, oğluna, duyguları,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Fenerbahçe sevdalısı bir babanın oğluna duyguları
Fenerbahçe sevdalısı bir babanın oğluna duyguları
Yorumlar
Haber Yazılımı