Haber Detayı
02 Mayıs 2018 - Çarşamba 19:21 Bu haber 219 kez okundu
 
Galip Şanlı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor
Afyonkarahisar’ın sevilen ve sayılan işadamlarından AK Parti Milletvekili Aday Adayı Galip Şanlı, seçim çalışmalarına Sinanpaşa, Sandıklı, Kızılören, Dazkırı, Başmakçı ve Hocalar ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek başladı. Ziyaretlerde Şanlı’ya ilçe halkı da büyük ilgi gösterdi.
Siyaset Haberi
Galip Şanlı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor

24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler için AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Galip Şanlı seçim startınaSinanpaşa, Sandıklı, Kızılören, Dazkırı, Başmakçı ve Hocalar ilçelerinde başladı. İlk olarak Sinanpaşa AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden Galip Şanlı, burada ilçe yönetimi ve üyelerle bir araya geldi. Burada ilçe teşkilatı tarafından ilgiyle karşılanan Şanlı neden aday adayı olduğunu anlattı. Sinanpaşa ilçe ziyareti esnasında vatandaşlarla ve esnafla da sohbet eden Şanlı, 24 Haziranda yapılacak olan seçimlerin öneminden bahsetti.  24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde hem cumhurbaşkanının yanında olmak hemde ülke üzerinde oynanan oyunları bozmak için milletvekili aday adayı olduğunu söyleyen İşadamı Galip Şanlı, Afyonkarahisar’ı mecliste en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.Sinanpaşalılar da Şanlı’ya bu önemli görevde başarılar diledi.

 

“Sandıklı halkı mecliste temsil edilmek isteniyor”

Sinanpaşa ilçe ziyaretinin ardından Sandıklı ilçesine geçen Şanlı, AK Parti İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi. Sandıklı halkının artık mecliste temsil edilmesini istediklerini söyleyen Sandıklı AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, AK Partinin kurulduğu günden itibaren her seçim de sandıklı halkının gereğini yaptığını söyledi. Saylık, “Sandıklı halkı AK Parti’nin kurulmasından bugüne kadar hep destek verdi. Sandıklı  % 35’lerden başlayıp % 65’lere kadar oy oranını artırmıştır. Bizde haklı olarak bir temsilcimizin mecliste olmasını istiyoruz.  Sizlerin aday adaylığı da hayırlı olsun” diye konuştu. 

 

“Telefon numaramı değiştirmeyeceğim”

25 yıldan beri siyasetin içinde olduğunu ve AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar bütün seçimlerinde hep ön safhada gece gündüz demeden çalıştığını söyleyen AK Parti Milletvekili Aday Adayı Galip Şanlı, seçildiği takdirde telefon numarasını değiştirmeyeceğinin sözünü verdi. El broşürlerinde telefon numarasının yazılı olduğunu ve istediğiniz an kendisine ulaşılabileceğini belirten Şanlı, “1974 İstanbul doğumluyum. 10 yıldır Afyon’da hem ikamet ediyorum. Eski Tureks halk otobüslerinin sahibiyim. Şuan ticaretle uğraşıyorum. AK Parti kurulduğundan beri siyasetin içerisindeyim. Afyon’da partimizin her seçiminde maddi ve manevi destek oldum. Listede yer alayım, yeri almayayım ister 1. sırada olayım, ister 6. sırada olayım benim için hiçbir şey fark etmeyecek. . Ben şuna inanıyorum ki büyük bir çoğunlukla halkın teveccühü ile tekrardan iktidara devam edecek. Seçim akşamına kadar partimizin neferi olacağız.Sizlerin desteğini bekliyoruz. Şunda emin olabilirsiniz ki, bugün burada ne söylüyorsak yarında aynısı söyleyeceğiz. Sizler yetki verirseniz, bize teveccüh gösterir de Ankara’da görmek istiyorum derseniz. Sizi en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Galip, Şanlı, ziyaretlerini, tüm, hızıyla, sürdürüyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Galip Şanlı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor
Galip Şanlı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor
Galip Şanlı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor
Galip Şanlı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor
Galip Şanlı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor
Galip Şanlı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor
Yorumlar
Haber Yazılımı