Haber Detayı
18 Ağustos 2013 - Pazar 00:00
 
Gecek Termal Yönetim Kurulu Üyelerinden Vali'ye Ziyaret
Termalin Başkenti olan ve 20.000 yatak kapasitesiyle Türkiye’de 6. sırada olan Afyonkarahisar’da özel ve kurumsal olarak birçok tesisimiz bulunmaktadır. Bu tesislerden ATSO’nun işletmeciliğini yaptığı Gecek Termal Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Vali Balkanlıoğlu’na bir ziyaret gerçekleştirildi.
Gündem Haberi
Gecek Termal Yönetim Kurulu Üyelerinden Vali'ye Ziyaret

Ziyarete, Gecek Termal İşletme Müdürü Habib Öztoprak ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Abdullah Hazer, Macit Pekin, Mehmet Tamer Günel ile Ali Çiloğlu katıldılar.

Ziyaret sırasında Vali İrfan Balkanlıoğlu’na Gecek Termal Tesisleri hakkında bilgiler veren ve bazı istek ve taleplerde bulunan İşletme Müdürü Habib Öztoprak; ‘’Gecek Termal Tesisleri 1997 yılında Afyon Ticaret ve Sanayi Odamıza yap-işlet-devret şeklinde verildiğinden bu güne kadar en iyi şekilde hizmet vermektedir. Üç yılı yapım süreci ile geçmesinin ardından 37 yıllığına verilen Gecek Termal Tesisleri 13 yılını tamamlamış bulunmaktadır. Bu yıl ise Gecek Termal altın yılını yaşamaktadır. Tesisimiz temiz, tertipli, hijyen kurallarına uygun, bakımlı ve tüm misafirlerimize dört dörtlük hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimiz sırasında bize desteklerini esirgemeyen Afyonkarahisar Valiliğine, Belediye Başkanlığına, İl Özel İdaresine ve AFJET Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ediyorum.’’dedi.

Ziyaret sırasında konuşan Vali Balkanlıoğlu; ’’ Afyonkarahisar’da İl Özel idaremize ait olan üç adet termal tesis bulunmaktadır. Birisi Ömer Termal Tesisleri, biri Gecek TermalTesisleri, birisi de Gazlıgöl Tesisleridir. Bu tesislerimizden Gazlıgöl Tesisi YÜNTAŞ şirketine verilmiş halen bu şirket tarafından işletilmektedir. Dönemin Valisinin onayıyla Ömer Termal Tesisleri Ticaret Borsasına, Gecek Termal Tesisleri de Afyon Ticaret ve Sanayi Odası’na verilmiş. Tabi bu şekilde olması da isabetli olmuş. Son derece güzel işletilen bu tesisler tüm misafirlere çok iyi bir şekilde hizmet vermektedir. Bunlar içerisinde  Ticaret ve Sanayi Odası tarafından işletilen Gecek Termal Tesisleri temizlik, düzen ve bakım son derece iyi, müşteri memnuniyeti hat safhada, farklı bir konsepte sahip olup, günün 24 saatinde buradan hizmet almak mümkün. Bu tesiste müstakil kalan ve çevreyle iç içe olmak isteyenlerin tercih ettiği bir mekandır. Buralarda bazı eksikliklerin olduğunu bize iletmek ve çözüm yolu aramak için Valiliğimizi ziyaret eden Gecek Termal İşletme Müdürü Habib Öztoprak ve beraberindekilerin taleplerini dinledim. Bu talep ve isteklerin yerine getirilmesi için Valilik Makamının üzerine düşeni yapması noktasında talimat verdik. Çok güzel bir şekilde hizmet sunan Gecek Termal Tesisleri daha güzel bir hal alacaktır.’’dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Termalin, Başkenti, olan, 20000, yatak, kapasitesiyle, Türkiye’de, 6, sırada, ol
Yorumlar
Haber Yazılımı