Haber Detayı
24 Mart 2018 - Cumartesi 18:41
 
“Gençler 2002 öncesini bilmiyor”
AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İhsaniye ilçesinde kadın kolları kongresine katıldı. Yurdunuseven buraya yaptığı konuşmada, “Gençlerimiz 2002 öncesi yaşananları bilmiyor. Anlatın ve dün ile bugünü kıyaslayın” dedi.
Siyaset Haberi
“Gençler 2002 öncesini bilmiyor”

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven beraberinde Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, İl yönetim kurulu üyeleri Seyhan Kılınçarslan ve İhsaniye İlçe Koordinatörü İbrahim Eroğlu ile birlikte İhsaniye İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresine katıldı. Başkan Yurdunuseven bayrağı Arzu Aydın’a devreden Elife Karakaya’ya teşekkür ederken, bayrağı devralan Aydın’a da başarı dileklerinde bulundu.

 

“2019’un alternatifi yok”

 

Yurdunuseven konuşmasında, “2019 yılında yapılacak olan genel ve yerel seçimlere sıkı bir şekilde hazırlık yapmalıyız. 2019’un alternatifi yok. Yoğun bir çaba ve sıkı bir hazırlık 2019 seçimlerini lehimize sonuçlanması için büyük bir gayret içerisinde olmalıyız ve kesinlikle rehavete kapılmamalıyız. Hiçbir olumlu veya olumsuz algıya kapılıp farklı düşünceler içerisine girmemeliyiz. Bu Parti sizlerle, bizlerle ayakta, gönüllülerle ayakta” dedi.

 

“Bugün 18 yaşında olanlar 2002 öncesini bilmiyor, anlatın”

 

"Partimizde görev yapan siz değerli kardeşlerimiz veya yöneticilerimiz hükümetimizin en az 10 hizmetini anlatın” diyen Yurdunuseven, “Yerelde neler yapıldığını yapılabileceğini anlatın. Çünkü bugün 20 yaşında olan, 18 yaşında olanlar 2002 öncesini bilmiyor. Krizlerden, devalüasyonlardan, IMF’ten, ekonomik darboğazdan, yokluktan ve Müslümanlara olan psikolojik baskıdan bihaber olan gençlerimize bunları anlatın, dün ile bugünü kıyaslayın. Bu nedenle seçimlere bu gözle bakarak hazırlanın. Ülkemizde iktidar olabilmenin rakamsal değeri 50+1’dir. Bu rakamı yakalayamazsak bir alternatifimiz olmayacak” ifadelerini kullandı.

 

“2019’da kazanan İhsaniye olacak”

 

Programda konuşan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk de yeni yönetime başarı dileklerinde bulundu. Ertürk, kadınların 2019 seçimleri için hazırlıklarını tamamlaması gerektiğini ifade ederek şöyle konuştu: “Kapı kapı ev ev dolaşacak ve girmedik gönül bırakmayacağız. Mart ve Kasım aylarında yapılacak seçimlerin kazananı Afyonkarahisar olacak, İhsaniye olacak inşallah” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Gençler, 2002, öncesini, bilmiyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı