Haber Detayı
06 Ağustos 2013 - Salı 02:45
 
Genel Başkan bahçeli İlimize Geliyor
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aziz Aslan MHP Genel Başkanı Doktor Devlet Bahçelinin programı hakkında basın açıklaması yaptı.
Siyaset Haberi
Genel Başkan bahçeli İlimize Geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aziz Aslan MHP Genel Başkanı Doktor Devlet Bahçelinin programı hakkında basın açıklaması yaptı. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aziz Aslan İl başkanı olarak, ziyaretin gerçekleşeceği kasabaların ilçe başkanı ve belediye başkanları ile birlikte bir basın toplantısı yapmayı uygun gördük dedi. Başkan Aslan açıklamalarına şu şekilde yer verdi “Bunlardan ilkini kamuoyu ile daha detaylı paylaşmak adına. Öncelikle yoğun programına rağmen bize vakit ayırdığı için Sayın genel başkanımıza teşekkür ediyoruz. 11.Ağustos.2013 Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Dinar ilçemizin Haydarlı ve Tatarlı Kasabalarını ziyaret edeceklerdir. Haydarlı kasabamızda yapılacak olan ve kamuoyunun yakından tanıdığı Ahmet Şafak ve Oğuz Yılmaz’ in da sanatçı olarak katılacağı 9.Biber Festivalini şereflendireceklerdir. Yine Aynı gün, Tatarlı Kasabamızda Belediyemizin zor şartlar altında yapmış olduğu hizmetlerin açılışını yapacaktır. Bu hizmetler kısaca; Belediye Spor Kompleksi, İçme suyu kuyuları, Kesimhane, Ek altı derslik lise binası, İş makineleri, hasta nakil aracı, üç adet minibüs, tamamlanan kanalizasyon, parke taşı döşemeleri, 21 derslik lise binası, otel, iş merkezi ve terminal olmak üzere toplam 13 farklı açılışlardır. Programlarımız genel hatları ile 11.Ağustos Pazar günü Saat;17,30-18,00 gibi Çiçektepe kavşağından karşılama ile başlayıp, güzergâh gereği Tatarlı ve Haydarlı şeklinde gece geç saatlere kadar devam edecektir. Her iki programımıza da bütün hemşerilerimizin davetli olduklarını belirtir ve yaklaşan Bayramlarını kutlarız.>>görüntü

   MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BAŞKANI AZİZ ASLAN’IN BASIN AÇIKLAMASI

 

Değerli Basın Mensupları;

Muhterem Hemşerilerim;

Geçen haftalarda Sayın Genel Başkanımızın ilimizde bazı bölgeleri ziyaret edeceğini kısaca duyurmuştuk.

Bunlardan ilkini kamuoyu ile daha detaylı paylaşmak adına.

                Öncelikle yoğun programına rağmen bize vakit ayırdığı için Sayın genel başkanımıza teşekkür ediyoruz.

11.Ağustos.2013 Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ, Dinar ilçemizin Haydarlı ve Tatarlı Kasabalarını ziyaret edeceklerdir.

Haydarlı kasabamızda yapılacak olan ve kamuoyunun yakından tanıdığı Ahmet ŞAFAK ve Oğuz YILMAZ’ in da sanatçı olarak katılacağı 9.Biber Festivalini şereflendireceklerdir.

Yine Aynı gün, Tatarlı Kasabamızda Belediyemizin zor şartlar altında yapmış olduğu hizmetlerin açılışını yapacaktır.

Bu hizmetler kısaca; Belediye Spor Kompleksi, İçme suyu kuyuları, Kesimhane, Ek altı derslik lise binası, İş makineleri, hasta nakil aracı, üç adet minibüs, tamamlanan kanalizasyon, parke taşı döşemeleri, 21 derslik lise binası, otel, iş merkezi ve terminal olmak üzere toplam 13 farklı açılışlardır.

Programlarımız genel hatları ile 11.Ağustos Pazar günü Saat;17,30-18,00 gibi Çiçektepe kavşağından karşılama ile başlayıp, güzergâh gereği Tatarlı ve Haydarlı şeklinde gece geç saatlere kadar devam edecektir.

Her iki programımıza da bütün hemşerilerimizin davetli olduklarını belirtir ve yaklaşan Bayramlarını kutlarız.

                                                                                                        Aziz ASLAN

                                                                                                         İl Başkanı

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milliyetçi, Hareket, Partisi, İl, Başkanı, Aziz, Aslan, MHP, Genel, Başkanı, Dok
Yorumlar
Haber Yazılımı