Haber Detayı
08 Ocak 2019 - Salı 17:07
 
Gitar kutusu içinde silah soktu öğretmenini vurdu
Afyonkarahisar Merkez Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde devamsızlık problemi olan bir öğrenci pompalı tüfekle öğretmenini yaraladı.
Asayiş Haberi
Gitar kutusu içinde silah soktu öğretmenini vurdu

Afyonkarahisar Merkez Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, bir Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde devamsızlık problemi olan bir öğrenci, pompalı tüfekle öğretmenini yaraladı.

 

Motorlu Taşıtlar Teknolojisi Alanı öğretmeni Cengizhan Özlü, öğrencisi Mustafa A. tarafından ayağından vuruldu.

 

Okulda devamszılık problemi olan öğrenci, babasına ait pompalı tüfeği gitar kutusu içinde okula sokarak bir öğretmeni ayağından yaraladı.

 

Olay sonrası okulda büyük panik yaşanırken hemen 112’ye ve Emniyet kuvvetlerine haber verildi. Hayatı tehlikesi bulunmayan yaralı öğretmen tedavi altına alındı,, saldırgan öğrenci ise gözaltına alındı.

 

Konuya İlişkin Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklamada ise;

 

"İlimiz Merkez Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde devamsızlık problemi olan bir öğrenci babasına ait pompalı tüfeği gitar kutusu içinde okula sokarak bir öğretmeni ayağından yaralamıştır. Hayatı tehlikesi olmayan yaralı öğretmen tedavi altında olup, öğrenci gözaltına alınmıştır" denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gitar, kutusu, içinde, silah, soktu, öğretmenini, vurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı