Haber Detayı
21 Aralık 2018 - Cuma 20:07
 
Gül Nesil Anaokulu’ndan anlamlı etkinlik
Gül Nesil Anaokulu tarafından; geri dönüşüm etkinliği, neşeli tabaklar, çiçek dikimi etkinliği düzenlenerek çocukların aileleriyle birlikte yaptığı ürünler sergilendi.
Eğitim Haberi
Gül Nesil Anaokulu’ndan anlamlı etkinlik

Sergiye İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Semerkant vakfı Başkanı Mehmet Emin Birliktir ile öğrenci aileleri katıldı.

 

Öğrenci velilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinliklerde ilk olarak geri dönüşüm etkinliğinde öğrenciler geri dönüşüm ürünlerden hazırladıkları çiçekleri,  Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Semerkant Vakfı Başkanı Mehmet Emin Birliktir’e hediye ettiler.

Neşeli tabaklar etkinliğinde de öğrenciler aileleriyle çeşitli malzemeler hazırladılar. Meyve tabaklarında yapılan bir birinden güzel şekiller öğrenci velileri ve katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Gül Nesil Anaokulu Civcivler Sınıfı öğrencileri tarafından söylenen şarkılarla keyifli dakikalar yaşandı. Öğrenci velileri şarkıları çok beğendiklerini söylediler. Son olarak öğrenciler ve aileleri tarafından yapılan ürünler sergilendi. Öğrenci velileri ve katılımcılar tarafından ürünler tek tek incelendi. Öğrenciler, yaptığı ürünler hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Gül Nesil Anaokulu öğrencileri etkinliklerde çok eğlendiklerini belirterek yıl boyunca birçok etkinlik yaptıklarını ve öğretmenlerini çok sevdiklerini söylediler. Gül Nesil Anaokulu Müdiresi Şerife Yurtyapar ise, okul olarak birçok farklı etkinlik düzenlediklerini ifade ederek “Amacımız ailelerimizin katılımıyla etkinlikler düzenlemektir. Bu gün; neşeli tabaklar, çiçek dikimi etkinliği ve çocukların aileleriyle birlikte yaptığı ürünler sergilendi. Etkinliğimize katılan Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Semerkant vakfı Başkanı Mehmet Emin Birliktir ve tüm velilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi. >>Alaattin Yeşilçay

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gül, Nesil, Anaokulu’ndan, anlamlı, etkinlik,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Gül Nesil Anaokulu’ndan anlamlı etkinlik
Gül Nesil Anaokulu’ndan anlamlı etkinlik
Gül Nesil Anaokulu’ndan anlamlı etkinlik
Gül Nesil Anaokulu’ndan anlamlı etkinlik
Yorumlar
Haber Yazılımı