Haber Detayı
17 Kasım 2015 - Salı 18:02
 
Güner, OSB’yi İnceledi
Vali Hakan Yusuf Güner, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay'ı ziyaret ederek, OSB içerisinde incelemelerde bulundu.
Ekonomi Haberi
Güner, OSB’yi İnceledi

Yıllardır Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Bekir Yeşilay'a ziyarette bulunan Vali Güner, Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yürütülen çalışma ve faaliyetleri inceledi.

VALİ GÜNER'E YERİNDE GÖSTERDİ

Afyonkarahisar'da ilerleme potansiyelinin yüksek olduğunu, bu anlamda tüm kurum ve kuruluşların kendilerini yenileyerek daha aktif bir yönetim içerisine girmeleri gerektiğinin altını çizen Hakan Yusuf Güner, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunun bu yöndeki çalışma ve faaliyetleri yerinde incelemek üzere ziyaretlerini devam ettiriyor. Organize Sanayi Bölgesine incelemek üzere ziyarette bulunan Güner'i OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ve Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Mutluer karşıladı. Daha sonra yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler veren Yeşilay, Organize Sanayi Bölgesi içerisinde Belediye Başkanı Çoban'ın destekleriyle yürüttüğü parke taşı döşeme işleri ve asfaltlama çalışmalarını Vali Güner'e yerinde gösterdi.

VALİLİK OLARAK DESTEK SÖZÜ

Yapılan çalışmalardan çok memnun olduğunu belirten Güner, yapılan son çalışmalarla organize sanayinin çok daha güzel bir hal aldığını belirtirken, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay'ın engin tecrübesi ve önemli girişimleriyle çok verimli ve başarılı işlerin sergilendiğini söyledi. OSB Başkanı ve Yönetim Kurulunun bu tür çalışmalarına Valilik olarak daima destek olacağını söyleyen Güner, tüm OSB yönetimine başarılı çalışmalarının devamını diledi. Ziyaretlerinden dolayı Hakan Yusuf Güner'e teşekkürlerini sunan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay; "Valimizin Afyonkarahisar'a göreve başlamasından kısa bir süre sonra ilimizin şantiye alanına döndüğü herkesçe malumdur. Bizlerde bu değişim, dönüşüm ve gelişime ayak uydurarak Valimiz ve Belediye Başkanımızın destekleriyle Organize Sanayi Bölgemizde çok daha başarılı çalışmalara imza attık ve halende atmaya devam ediyoruz. Valimiz sağ olsun bizleri sık sık ziyaret ederek yaptığımız çalışmaları yakından takip etmektedir. Bu ve bundan sonraki çalışmalarda Valimizin yanımızda olacağına inanıyor, kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. Ziyaret 30 bin metrekare asfalt çalışması yapılan ve 55 bin metrekare kilitli parke döşenen yerlerin incelenmesi ve karşılıklı bilgi alış verişi ile sona erdi.>>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, afyon osb, vali güner,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Güner, OSB’yi İnceledi
Güner, OSB’yi İnceledi
Güner, OSB’yi İnceledi
Yorumlar
Haber Yazılımı