Haber Detayı
13 Haziran 2016 - Pazartesi 19:16
 
GÜREŞTE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU
14-15 yaş Minik Bayanlar Güreş Türkiye Şampiyonası sona erdi.
Spor Haberi
GÜREŞTE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Afyon’da yapılan turnuvaya, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 182 minik güreşçi mindere çıktı. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı müsabakalarda derece elde eden minik güreşçilerin isimleri şöyle:

 

30 kilo

1-Aye Turan

2-Şükran Biçen

3-Kardelen Şahin

4-Beyhan Akar

 

32 kilo

1-Zozan Akar

2-Beyza Bedir

3-Zehra Anlar

3-Zeynep Temel

5-Nurcan Özcan

 

34 kilo

1-Aleyna Özkan

2-Sude Nur Polat

3-Elif Işkın

3-Merve Oktar

5-Ayşenur Kadınyıldız

 

37 kilo

1-Büşra Atansever

2-Zehra Demir

3-Zehra Nur Akgül

3-Selvi Akkul

5-Merve Nur Kökduman

5-Hatice Özkıl

7-Hilal Önerge

8-Eda Şener

9-Kardelen Ay

10-Damla Ateş

 

40 kilo

1-Zehra Demirhan

2-Havva Sağlam

3-Özlem Biçen

3-Şeyma Kızmaz

5-Bahar Ulutaş

5-Rabia Akpınar

7-Aysu Paralı

8-Zeynep Acar

9-Rabia Ay

10-Nurcan Himyeri

 

44 kilo

1-Melda Dernekçi

2-Semanur Kanlı

3-Meral Tufan

3-Elvira Hasanova

5-Selanay Bıyıklı

5-Şeymanur Kurt

7-Emine Çakmak

8-Emine Afşin

9-Cemre Kılıç

10-Gülistan Özak

 

48 kilo

1-Sinem Köroğlu

2-Bedriye Aksu

3-Hilal Bek

3-Gizem Köroğlu

5-Fadime İrem Tezcan

5-Ecem Sandıklar

7-İrem Yetgil

8-Çağla Yarım

9-Nazlıcan Yılmaz

10-Yeşimgül Kaya

 

52 kilo

1-Yağmur Çakmak

2-Elmas Çelik

3-Gülcan Sevim

3-Tuba Erdem

5-Deryanur Karaduman

5-Zeynep Taşar

7-Şura Albayrak

8-Munise Nilarslan

9-Cansever Çam

10-Gamze Bayrak

 

57 kilo

1-Özge Fındıkçı

2-Ayşegül Sever

3-Burcu Dere

3-Şilan Akın

5-Sude Berdan

5-Gizem Çetin

7-Melek Tacar

8-Yaren Sura Ünal

9-Kader Cengiz

10-Efsane Zeyrek

 

62 kilo

1-Melike Albayrak

2-Ceren Tokmakçı

3-Tuba Palaz

3-Sevda Sarıgimü

5-Dilan Altun

5-Merve Karadeniz

7-Nazar Batır

8-Ebru Dağbaşı

9-Sena Birinci

10-Efsan Kavak

 

74 kilo

1-Beyzanur Türkmen

2-Seval Demir

3-Beyza Akdağ

3-Seher Nur Bulut

5-Buse Çetinkaya

5-Elif Süheyla Başak

7-Gülsenur Başparmak

8-Nesrin Baş

9-Neslihan Özkurt

10-Şeymanur İnan

 

Takım Şampiyonları

1-Esenyurt İbrahim Özaydın SK

2-Batman GSK

3-Trabzon Akçaabat İlim Kültür GSK

kupa

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜREŞTE, ŞAMPİYONLAR, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı