Haber Detayı
07 Kasım 2015 - Cumartesi 18:16
 
“İSCEHİSAR HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Geçtiğimi 1 Kasım seçimlerinde Afyonkarahisar’da AK Partiye yüzde 77.4’lük bir destek verdiklerini kaydeden İscehisar İlçe Başkanı Murat Dikmen, ilçede yaşayanlara verdikleri büyük destekten dolayı teşekkür etti.
Siyaset Haberi
“İSCEHİSAR HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

1 Kasım genel seçimlerinde AK Parti’ye Afyonkarahisar’da en fazla oy veren ilçe olan İscehisar’ın AK Parti’li Başkanı Mustafa Çibik ve AK Parti İscehisar İlçe Başkanı Murat Dikmen basın toplantısı düzenledi. Toplantıda ilk sözü AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen aldı. 1 Kasım seçimlerinde İscehisar’ın AK Parti’ye çok büyük destek verdiğini söyleyen Dikmen, bu sağlamak için çok fazla çalıştıklarını ve bu çalışmalarının sonucunu sandıkta aldıklarını ifade ederek, “AK Partimiz Türkiye genelinde yüksek oy alarak tek başına iktidar oldu. 7 Haziran seçimlerinde istediğimiz sonuçları alamadık fakat 1 Kasım’da tek başına iktidar olduk. Milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İSCEHİSAR’A HİZMETLER DEVAM EDECEK

Daha sonra söz alan İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik ise, AK Parti’nin 1 Kasım seçimlerinden zaferle çıktığını ve tek başına iktidar olduğunu söyledi. Çibik, İscehisarlılara verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “İscehisar’ımız için canla başla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde İscehisar’a daha çok yatırım ve hizmet yapılacaktır. AK Parti tek başına iktidar oldu. 1 Kasım seçimleri için çok çalıştık. İlçemiz oy oranı olarak Afyonkarahisar’da en yükseği yakaladı. 7 Haziran’da sevinememiştik fakat 1 Kasım’da çok mutlu olduk” ifadelerine yer verdi. Konuşmaların ardından Dikmen ve Çibik, basın mensuplarının sorularını cevapladı. >>Haber Merkezi

Kaynak: Editör: Numan Bangir
Etiketler: afyon siyaset haberleri, afyon haber, afyon haberleri
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“İSCEHİSAR HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
“İSCEHİSAR HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
“İSCEHİSAR HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Yorumlar
Haber Yazılımı