Haber Detayı
20 Kasım 2015 - Cuma 17:53
 
İstanbul’dan Afyon’a Öneri Taslağı
Demir ve demir dışı metallerin ihracatı konusunda durum analizinde bulunmak ve mevcut durumun daha iyi bir duruma getirilmesi için öneri taslağı hazırlamak üzere Afyon’a gelen İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz başkalığındaki heyet Vali Hakan Yusuf Güner'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi
İstanbul’dan Afyon’a Öneri Taslağı

Ziyarette İMMİB Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz'ün yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çetin Tecdelioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Yerekaban, Ali Bakaner ve Ayşegül Çapan Denetim Kurulu Üyeleri Aynur Ayhan ve Cemil Tayman ile Genel Sekreter S. Armağan Vurdu, Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Özer, Şube Müdürü Muharrem Kayılı ve Şube Şefi Özgür İnan hazır bulundular.

 

 

AFYONKARAHİSAR ÖNEMLİ BİR İL

Afyonkarahisar'daki programları hakkında Vali Hakan Yusuf Güner'e bilgiler veren İMMİB Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz, kendilerinin çok fazla il dışına çıkmadıklarını, çalışmalarını merkezden yürüttüklerini, ama Afyonkarahisar gibi önemli bir ilin demir ve demir dışı metallerin ihracatı konusunda daha verimli bir yapı oluşturmak adına burada olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Afyonkarahisar'da ki kaynakların daha iyi bir şekilde değerlendirilmesi adına gereken her türlü çalışma içerisinde olacaklarının altını çizen Mertöz, Vali Güner'in göstermiş olduğu destek ve konukseverliğinden dolayı teşekkür etti.

HER TÜRLÜ ÇALIŞMAYA DESTEĞİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Güner ise, bir ildeki birlik ve beraberlik ortamı ne kadar önemliyse il dışı ve hatta yurt dışı bağlantılarının da oluşacak birliktelikte o kadar önemli olduğunun altını çizerken, bir kişinin her şeyi tam manasıyla bilmesinin ve eksiksiz yerine getirmesinin mümkün olamadığını, bu anlamda daima birlik, dayanışma ve ortak paydalarda buluşulması gerektiğini söyledi. Kendi alanında uzmanlaşmış ve tecrübe kazanmış kişi, kurum ve kuruluşların görüşlerine daima açık olduklarını belirten Vali Güner, Afyonkarahisar'ın menfaati için her türlü çalışmaya Valilik olarak destek olmaya hazır olduklarını söyledi. Ziyaret karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulması ile sona erdi.>>>Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı