Haber Detayı
18 Kasım 2015 - Çarşamba 18:45
 
KALİTEMİZE YAKIŞAN BİR KONUMDA DEĞİLİZ
Sandıklıspor Teknik Direktörü Murat Alaçayır, temsilcimiz Sandıklıspor'un gerek futbolcu kalitesi gerekse disiplinli çalışmaları sonucu sergilediği futbolun bulunduğu konuma yakışmadığını, Sandıklıspor'un bir üst lige layık kaliteye ve tecrübeye sahip olduğunu söyledi.
Spor Haberi
KALİTEMİZE YAKIŞAN BİR KONUMDA DEĞİLİZ

Sandıklıspor Teknik Direktörü Murat Alaçayır, ligin her aşamasında aynı azim ve tempoyla çalışarak iyi yerlere gelmek adına ellerinden geleni yaptıklarını, yaşadıkları birçok talihsizliğin takıma hakkı olan puanları kaybettirdiğini söyledi.

 

HER MAÇ AYNI ÖNEM

Alaçayır, "Sandıklısporumuz ligin başından bu yana kadar geçen sürecin hepsinde, aynı disiplin ve tempo ile çalışarak, maçlarda elinden gelen her şeyin en iyisini yapmaya gayret etti. Birçok maçta bunun karşılığını aldık. Oynadığımız her maça aynı önemi gösterdiğimize inanıyorum. Hakkımız olan birçok puanı, çeşitli şanssızlıklardan dolayı sahada bırakmamıza rağmen, bulunduğumuz konum bizim üst sıralara aslında ne kadar yakın olduğumuzu gösteriyor. Ligde bizim alt sıralarımızda bulunan takımlara karşı oynadığımız maçlarda 16 puan kaybettik. Birçok maçta her türlü üstünlüğü kurmamıza rağmen skora yansıtamadık" dedi.

 

LİGİN ÜST SIRALARINDA OLMALIYIZ

Teknik Direktör Alaçayır, gerek futbolcuların bireysel yetenekleri, gerekse takım içindeki çalışma temposu ve disiplinin sonucunda oluşan grafiğin ligin üst sıralarına layık olduğunun altını çizen Alaçayır; "Takımımız ligde bulunduğu konumu hak etmiyor. Futbolcularımızın bireysel yetenekleri, çalışmalarımızdaki disiplin ve tempo, bizim ligin üst sıralarında olmamızı gerektiriyor. Bugüne kadar yaşadığımız talihsizlikler buna her ne kadar engel olmuş olsada, bundan sonraki süreçte bunu atlatacağımıza inanıyorum " şeklinde ifade etti. >>> Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, Sandıklı Spor,
Yorumlar
Haber Yazılımı