Haber Detayı
18 Kasım 2015 - Çarşamba 17:52
 
Karate’nin Geleceği Onlara Emanet
Afyonkarahisar’da gün geçtikçe spor branşlarına olan ilgi artıyor. Özellikle Karateye ilgi her geçen gün çığ gibi büyüyor.
Spor Haberi
Karate’nin Geleceği Onlara Emanet

Ulusal ve uluslar arası birçok turnuvada, ilimizi alnının akıyla temsil eden Karateciler, yıllar içerisinde büyük yol ilerleyerek dünya çapında bir şöhrete sahip oldular. Afyonkarahisar  Karate alanında gelişimi ve ilerleyişi adına büyük çaba sarf eden ve uzun yıllardan beri  çalışmalarını sürdüren Afyonkarahisar Şampiyonlar Gençlik Spor Kulübü, 2014 yılını da birçok başarı ile geride bıraktı.

BAŞARILI SPORCULAR, MADALYALAR…

Uzun yıllar hizmet ettikleri Karate'yi çocuklara ve gençlere de sevdirmek, onları spor ile tanıştırmak ve Karate branşını yaygınlaştırmak amacıyla 1995 yılında şampiyonlar Gençlik Spor Kulübü'nü kuran antrenör Mehmet Güngel, çıktıkları bu önemli yolda 2014 yılını da geride bıraktı. 2011-2014 yılları arasında ilimizi temsilen katıldıkları şampiyonalarda yetiştirdiği başarılı sporcular ve kazandıkları madalyalar ile gündemde yerini koruyan ve Afyonkarahisar’ın  gurur kaynağı olan Şampiyonlar Gençlik  Spor Kulübü sporcuları, 2015 yılında katılacakları şampiyonalar içinde hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. >>>Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, afyon spor haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı