Haber Detayı
20 Ağustos 2013 - Salı 00:00
 
Katılım Belgeleri Vali Balkanlıoğlu Tarafından Verildi
Avrupa Birliği, Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezinin düzenlediği eğitime katılanlara, belgeleri Vali Balkanlıoğlu ve protokol üyeleri tarafından verildi.
Gündem Haberi
Katılım Belgeleri Vali Balkanlıoğlu Tarafından Verildi

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen katılım belgesi dağıtım törenine Vali İrfan Balkanlıoğlu, Vali Yardımcısı Adem Uslu, İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu ve kursiyerler katıldı.

Törende açılış konuşmaları sırasında bilgi veren Avrupa Birliği, Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatör’ü Hüseyin Oğuz; ’’Yaklaşık beş gün süren eğitimimizde proje hazırlamanın temellerini katılımcılara aktardık. Katılımcılarımızın hepsi proje hazırlama hakkında birçok bilgiye sahip oldular. Kendilerinin bu bilgileri en iyi şekilde kullanacaklarına inanıyor ve onlara her türlü yardımda bulunma sözü veriyorum. ’’dedi.

Afyonkarahisar Valiliği Avrupa Birliği, Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi yetkili ve çalışanlarına göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden Vali Balkanlıoğlu eğitime katılan kişilere hitaben yaptığı konuşmada; ’’Türkiye artan bir ivme ile gelişiyor. Bu gelişimin bir parçası olarak sizlerin eğitimleri bizler için çok önemli. Kendinizi sürekli yenilemeli ve geliştirmelisiniz. Bunun içinde etkin proje hazırlayarak hem kendinize, hem de çevrenize faydalı hizmetlerde bulunmalısınız. Ülke olarak biraz proje hazırlamakta sıkıntılarımız var. Bu sıkıntıyı beraberce aşmalı ve bize verilen imkanların farkında olarak, çok iyi bir şekilde kullanmalıyız. Zafer Kalkınma Ajansı ve Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu gibi kurum ve kuruluşlarca ehil kişiler tarafından hazırlanan projelere destek veriliyor. Sizlerde bölgemiz ve ülkemiz için çok önemli olan proje hazırlama konusunda bilgi ve beceri kazandınız. İnşallah sizler çok güzel faaliyetler göstereceksiniz. Bu anlamda sizleri kutluyorum.’’dedi.

Belgelerin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Vali Balkanlıoğlu ve protokol üyeleri eğitiminde katılımcılara, katılım belgelerini verdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Avrupa, Birliği, Dış, İlişkiler, Proje, Koordinasyon, Merkezinin, düzenlediği, e
Yorumlar
Haber Yazılımı