Haber Detayı
30 Nisan 2018 - Pazartesi 16:59 Bu haber 195 kez okundu
 
Konak ve başkanlardan karagöz’e tam destek
Gündem Haberi
Konak ve başkanlardan karagöz’e tam destek

MHP Milletvekili Aday Adayı Mehmet Karagöz’ün toplantısına katıldılar.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığından istifa ederek milletvekili aday adayı olan Mehmet Karagöz, büyük bir kalabalıkla resmen çalışmalara başladı.

MHP ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partinin katıldığı toplantıyla milletvekili aday adayı olan Mehmet Karagöz’e bir destek de Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinden geldi.

Başkan Abdülkadir Konak ve çok sayıda Esnaf Odası Başkanı, MHP Milletvekili Aday Adayı Mehmet Karagöz’ün adaylık toplantısına katıldı.

Meslek odası başkanlarının desteğinden son derece mutlu olduğunu söyleyen Karagöz, “Arkadaşlarımızın bu desteğini hayatım boyunca unutmayacağım, adaylık toplantımda Başta değerli Konak Başkanımız ve başkanlarımızı burada görmekten dolayı çok mutluyuz” dedi.

ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, MHP Milletvekili Aday Adayı Mehmet Karagöz’ün Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanlığından istifa ederek milletvekili adayı olduğunu belirterek , “Hem Oda başkanımız, hem de  Birlik Disiplin Kurulu üyemiz Sayın Karagöz’e destek vermek için buradayız. Adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Konak, ve, başkanlardan, karagöz’e, tam, destek,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Konak ve başkanlardan karagöz’e tam destek
Konak ve başkanlardan karagöz’e tam destek
Yorumlar
Haber Yazılımı