Haber Detayı
29 Mart 2018 - Perşembe 20:28
 
Kumartaşlı’ya ‘tebrik’ ziyareti
Geçtiğimiz haftalarda yapılan genel kurulla yeniden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube başkanlığına seçilen İsmail Kumartaşlı’ya ‘tebrik’ ziyaretleri devam ediyor.
Gündem Haberi
Kumartaşlı’ya ‘tebrik’ ziyareti

Şehit Aileleri ve Gazilere büyük önem ve destek veren Afyonkarahisar Askeralma Bölge Başkanı Albay Ahmet Karadayı ve önceki dönem Afyonkarahisar Askeralma Bölge Başkanı ve halen Afyon Eğitim vakfı Müdürü olan Emekli Kıdemli Albay Murat Diker, dernek binasında İsmail Kumartaşlı’yı ziyaret ettiler.

İsmail Kumartaşlı’ya yeniden hayırlı ve uğurlu olsun diyen Karadayı ve Diker, “ Tüm Şehit Ailelerinin ve Gazilerin her zaman yanında olan, hastalıklarında, sağlıklarında iyi ve kötü günlerinde her daim bu kutsal emanetlerimizi koruyup, kollayan Kumartaşlı, gerçekten işini çok iyi yapıyor. Kendisini ve yönetimini takdirle izliyoruz. Kendisi bizlerle Şehit Aileleri ve Gaziler arasında çok güzel bir köprü görevi yapıyor. Bu nedenden dolayı kendisini bir kez daha tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” dediler.

Ziyaretlerinden dolayı büyük onur ve mutluluk duyduğunu belirten Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı ise, hem ziyaretlerinin hem de övgü dolu sözlerinin kendisi ve yönetimine büyük bir çalışma azmi ve heyecan kattığını belirterek, Komutanlara teşekkür etti.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette Başkan Kumartaşlı, dernek çalışmaları hakkında Albay Karadayı ve Emekli Kıdemli Albay AEV Müdürü Diker’e bilgiler sundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kumartaşlı’ya, ‘tebrik’, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı