Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 17:00
 
Lösev’in Yardımları Artarak Sürüyor
Lösev, kayıtlı hastalarına her çeşit desteği ulaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hastalık tedavisinde protein olmazsa olmaz! İşte bu yüzden iyi kalite protein kaynağı olan kırmızı et dağıtımları yıl boyunca düzenli olarak hasta ve ailelerine iletiliyor.
Sağlık Haberi
Lösev’in Yardımları Artarak Sürüyor

Hedef 30 Bin Aileye Ulaşmak…

Lösemi ve kanser tedavisi gören çocuk ve yetişkinlerin iyileşmesi için protein ağırlıklı beslenmeleri çok önemli. Bu nedenle Lösev, 12 ay boyunca kayıtlı hastalarına kırmızı et yardımını sürdürüyor. En kaliteli protein kaynağı olan et ve et ürünleri hastaların beslenmesinde çok önemli bir yere sahip. Özellikle lösemide et ve et ürünleri tüketerek sağlıklı beslenen hastalar bu zorlu tedavi sürecini daha kolay atlatıyorlar.2019Mayıs ayında8500’e hasta ve ailesine kırmızı et yardımı yapan Lösev, 2019 Nisan ayından bu yana Türkiye genelinde 14 Bin aileye et yardımı ulaştırıldı. 

20 Günde Hedef Binlerce Aile…

Tüm Türkiye’de eş zamanlı devam eden et ve et ürünleri dağıtımları Lösev Eskişehir şube tarafından da Kütahya, Afyon, Bilecik ve Eskişehir’de bulunan Lösev ailelerine sunulmaya devam ediyor. Bu dağıtımlar kapsamında 16 Temmuz Salı Günü Afyon’da gerçekleştirilen ve 17 Temmuz Çarşamba Günü Porsuk Bulvarı üzerinde bulunan Eskişehir Lösev Şube’den yapılacak dağıtımla et ve et ürünü kolileri ailelere sunuluyor. Etkinlik esnasında, Lösev’e kayıtlı aileler bu hastalık sürecinde daha da yalnızlaştıkları bu zorlu ve pahalı tedavi esansında yanlarında sadece Lösev ve bağışçıların olduğunu, en zor zamanlarında Hızır gibi yetişen bu yardımlar için tüm bağışçılara dua ettiklerini dile getirdiler. Selçuk taşkın özel

Kaynak: Editör:
Etiketler: Lösev’in, Yardımları, Artarak, Sürüyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Lösev’in Yardımları Artarak Sürüyor
Lösev’in Yardımları Artarak Sürüyor
Lösev’in Yardımları Artarak Sürüyor
Yorumlar
Haber Yazılımı