Haber Detayı
19 Ekim 2015 - Pazartesi 21:18
 
Macar Heyeti Türkiye’yi ziyaret ediyor
Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü (KDK) işbirliğiyle 18-22 Ekim tarihleri arasında Macaristan Gazeteci Heyeti Programı düzenleniyor. Program kapsamında Macaristan’dan 13 kişilik basın heyeti Ankara, Gaziantep ve İstanbul‘da misafir edilecek.
Turizm Haberi
Macar Heyeti Türkiye’yi ziyaret ediyor

2015 yılında düzenlenen Gazeteci Heyetleri Programının 12’inci konuğu olan Macaristan Heyeti Ankara programı kapsamında; Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA), Yunus Emre Enstitüsü ile Diyanet İşleri Başkanlığını ziyaret edecek.

TARİHİ VE TURİSTİK MEKÂNLARI GEZECEKLER

Program, Gaziantep Nizip Konteynır kenti ve ardından İstanbul’un çeşitli tarihi ve turistik mekânlarının ziyaretleriyle sona erecek. Ülke kamuoylarının Türkiye hakkında doğrudan bilgi edinmesini sağlamak amacıyla düzenlenen Gazeteci Heyetleri Programı kapsamında 2015 yılında Rusya Federasyonu, Türk Dili Konuşan Ülke ve Topluluklar, Hindistan, Uganda, Kuveyt, Arjantin, Gürcistan, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi (IKBY), Libya, Bahreyn, Latin Amerika ve Hırvatistan’dan gazeteciler Türkiye’de ağırlanmıştı.>>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör: Numan Bangir
Etiketler: Macar, Heyeti, Türkiye’yi, ziyaret, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı