Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 19:15
 
Me nokta ali’nin hazırlıklarına başlandı
İlimizde çekilecek olan ve yapımcılığını Uğur Karakuzu’nun, yönetmenliğini Engin Akyıldırım’ın yapacağı Me Nokta Ali adlı sinema filmi çekimi için hazırlıklar başladı.
Gündem Haberi
Me nokta ali’nin hazırlıklarına başlandı

Başrollerini ünlü oyuncular Ayhan Taş,Serhan Arslan ve İlkin Oğuzhan Çakır’ın düşünüldüğü projede, bu üçlüye 2018 Azerbaycan güzellik yarışması ikincisi Beyza Metin eşlik edecek. Diğer rollerde Naci Taşdöğen,Yaşar Şengül,Çiğdem Çelen ve usta oyuncu Ali Uyandıran olacak.

“Projemiz Afyonkarahisarın tanıtımında büyük rol oynayacaktır”

Afyonkarahisar merkez ile ilçelerinde ve Alayurt köyünde çekimleri yapılacak filmin yapımcısı Uğur Karakuzu projeyle ilgili, “Öncelikle filmimizin Afyonkarahisarda çekilmesinden dolayı çok mutluyum. Doğup büyüdüğüm okullarında okuduğum güzel memleketime kendi filmim için geliyorum. Afyonkarahisar halkına çok teşekkür ederim. Projemiz Afyonkarahisarın tanıtımında büyük rol oynayacaktır” dedi.

“Senaryo beni çok heyecanlandırdı”

Yönetmen Engin Akyıldırım proje ile ilgili “Senaryo beni çok heyecanlandırdı. Sinemamızda kaliteli komedi filmleri arasında olacağından şüphem yoktur. Filmin Afyonkarahisar da çekilecek olması şehrin hem turizmine hem de var olan güzelliklerini film aracılığıyla tüm dünya toplumları göreceklerdir” diye konuştu.

Aralık -Ocak aylarında çekimi gerçekleştirecek filmin Şubat-Mart 2019 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Me, nokta, ali’nin, hazırlıklarına, başlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı