Haber Detayı
29 Mart 2018 - Perşembe 23:11
 
Merkez ilçeden Ankara’ya çıkarma
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Genel Merkezi, TBMM ve Cumhurbaşkanlığı külliyesini ziyaret ettiler.
Siyaset Haberi
Merkez ilçeden Ankara’ya çıkarma

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti’nin dünkü grup toplantısına katıldılar. Toplantıda konuşan Başbakan Binali Yıldırım’ı dinleyen partililer daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ile görüşmeler yaptılar. Heyet karşılıklı görüş alıverişinin ardından Cumhurbaşkanlığı külleyesine geçtiler. Heyet buradan da AK Parti Genel Merkezini ziyaret etti. Genel merkezde AK Parti Afyonkarahisar 22 ve 23. dönem milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Koca ile bir toplantı yaptılar. 
 
“Şehrimizin beklentilerini anlatıyoruz”
 
Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan AK Parti merkez ilçe başkanı Bülent Eser, “Biz AK Partililer olarak bağlı bulunduğumuz AK Parti Genel Merkezi ziyaretlerimize sürekli ziyaret ederek ve istişarelerde bulunuyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde giderek milletvekillerimiz ile ve bakanlarımızla istişarelerde bulunuyoruz. Bununla birlikte de Cumhurbaşkanlığı külliyesini ziyaret ediyoruz.  Yönetim kurulu üyelerimizle yaptığımız bu ziyaretlerde hem karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyor hem de gittiğimiz ziyaret ettiğimiz yerlerde şehrimizin beklentilerini anlatıyoruz.  Bu yüzden ziyaretlerimiz sürdüreceğiz” dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Merkez, ilçeden, Ankara’ya, çıkarma,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Merkez ilçeden Ankara’ya çıkarma
Merkez ilçeden Ankara’ya çıkarma
Merkez ilçeden Ankara’ya çıkarma
Yorumlar
Haber Yazılımı