Haber Detayı
30 Nisan 2018 - Pazartesi 17:25
 
Mevlüt ve Gurbet Mutlu Sona Ulaştı
Afyonkarahisar Anahaber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü MevlütTınas ve Özdilek Alışveriş Merkezi’nde Basın Halkla İlişkiler ve Tanıtım Sorumlusu Gurbet Çetinkaya, evlendi.
Magazin Haberi
Mevlüt ve Gurbet Mutlu Sona Ulaştı

Mevlüt ve Gurbet çiftinin Anahaber Gazetesi ve Karahisar TV çatısı altında başlayan mutluluk serüveni, Eskişehir ve Sinanpaşa’nın Taşoluk beldesinde yapılan iki düğün ile doruk noktasına ulaştı. 

Taşoluk Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yeni gençlik merkezi ve düğün salonunda yapılan düğün töreninde genç çiftin nikahını Taşoluk Belediye Başkanı Murat Öner, kıydı.

Nikah’ta Gurbet Çetinkaya’nın nikah şahitliğini Aliye Kara Çınar, MevlütTınas’ın şahitliğini ise Nail Azbay, yaptı. Belediye Başkanı Öner, nikah töreninde yaptığı konuşmada, düğün salonunun ilk kez Genç çiftin düğünüyle kullanılmaya başladığını, ilk düğün olma özelliğini taşıdığını belirterek, çifte mutluluklar diledi. Öner, nikah sonrası gelin ve damada Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. Öner, genç çiftin ülkesini seven, milli birlik ve beraberliği şiar edinen evlatlar yetiştireceğinden emin olduğunu ifade ederek, evlilik cüzdanını gelin hanım Gurbet’e verdi.

Gurbet ve Mevlüt çiftini düğünlerinde Karahisar TV ve Anahaber gazetesinden mesai arkadaşları yalnız bırakmazken, basın camiasından meslektaşları ile siyaset ve STK kurumlarının temsilcileri de düğünde çiftin mutluluklarına ortak oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mevlüt, ve, Gurbet, Mutlu, Sona, Ulaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı