Haber Detayı
15 Eylül 2018 - Cumartesi 09:57
 
MHP İl yönetimden Ankara çıkartması
Milliyetçi hareket partisi afyonkarahisar il başkanlığı ankara'ya çıkartma yaptı.
Siyaset Haberi
MHP İl yönetimden Ankara çıkartması

           İl başkanı Mehmet KOCACAN ve il yönetimi üyeleri ilk olarak MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletveki Mehmet TAYTAK ile beraber merhum Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ'in mezarını ziyaret ederek dua ettiler.  Daha sonra Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet TAYTAK ve il yöneti bir süre Başbuğun anıt mezarı başında sohbette bulunduktan sonra TBMM misafirhanesinde yemeğe geçtiler. Uzun bir sohbet ve samimiyet dolu konuşmaların ardından Afyonkarahisar teşkilatı MHP Genel Başkanı Dr Devlet BAHÇELİ Bey' i makamında ziyaret edip elini öperek hayır dualarını aldılar.

          Program ile alakalı MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet TAYTAK '' Afyonkarahisar'dan bu gün ankara'ya gelerek bizleri gerçekten mutlu eden kıymetli il başkanıma ve yönetimime çok teşekkür ederim. Kendileri ile sık sık bir araya geliyoruz ama bu gün ki ziyaretleri şahsımı ziyadesi ile memnun etmiştir. Genel Başkanımızıda ziyaret ettik ve Afyon teşkilatımıza teşekkür ettik. Yine bu ve buna benzer programlar ile gerek ankarada olsun gerek ise afyonkarahisarımızda olsun sık sık bir araya geleceğiz '' dedi.

            Program sonrası il yönetimi üyeleri MHP Genel Merkezinde Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet TAYTAK ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Afyonkarahisara geldiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İl, yönetimden, Ankara, çıkartması,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP İl yönetimden Ankara çıkartması
MHP İl yönetimden Ankara çıkartması
MHP İl yönetimden Ankara çıkartması
MHP İl yönetimden Ankara çıkartması
Yorumlar
Haber Yazılımı