Haber Detayı
18 Ekim 2015 - Pazar 14:45
 
MHP KADIN KOLLARINDAN SEÇİME DESTEK SÜRÜYOR
Milliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım Genel Seçimleri için dört koldan çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında gece gündüz demeden çalışan Milletvekili Adayları, İl Başkanlığı yönetimi ve üyelerinin yanı sıra Kadın Kolları Başkanlığı da kolları sıvadı.
Gündem Haberi
MHP KADIN KOLLARINDAN SEÇİME DESTEK SÜRÜYOR

KADIN KOLLARI ŞEHRİN HER YERİNDE

1 Kasım Genel Seçimlerinin büyük önem taşıdığı Milliyetçi Hareket Partisinde seçimlere sayılı günler kala çalışmalar artarak devam ediyor. Partide seçim çalışmalarına destek olarak İl Kadın Kolları Başkanlığı da harekete geçti.  İl Başkanlığı binasında Başkan Raşit Demirel ile bir araya gelerek seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Kadın Kolları Başkanı Raziye Akalın ve üyeler ardından şehrin yeni açılan alışveriş ve eğlence merkezi Park Afyon AVM’ye çıkarma yaptı.

PARK AFYON ESNAFINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AVM’de ki esnaflara hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Raziye Akalın ve üyeler burada vatandaşlara ve esnaflara parti broşürleri ve karanfiller dağıttı. Düzenlenen etkinlikle ilgili açıklamalarda da bulunan Başkan Akalın şunları ifade etti; “Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları olarak yeni açılan Park Afyon AVM’de ki esnafımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletmek için bir araya toplandık ve böyle bir etkinlik gerçekleştireceğiz. Yaptığımız etkinliklerimizin de devamı gelecek. Ayrıca seçim çalışmalarında bulunan Milletvekili Adaylarımıza destek vermek partimizin iktidara gelmesi için de var gücümüzle çalışmalar yapıyoruz” dedi.

 

etiket MHP Afyonkarahisar Haberleri afyon haber medyaafyon.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, KADIN, KOLLARINDAN, SEÇİME, DESTEK, SÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı