Haber Detayı
20 Ekim 2015 - Salı 16:14
 
MHP’Lİ ADAYLARDAN EMİRDAĞ ZİYARETİ
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına hız verdi.
Siyaset Haberi
MHP’Lİ ADAYLARDAN EMİRDAĞ ZİYARETİ

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayları Kemalettin Yılmaz ve Ertuğrul Sevim Emirdağ ilçesini ziyaret etti.

 

Emirdağ ilçe merkezinde seçim çalışmalarını sürdüren Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz ve Ertuğrul Sevim‘e İl Başkanı Raşit Demirel, İl Yönetim Kurulu üyelerinden Süleyman Karaca ve Mevlüt Keskin, İl Genel Meclis Üyesi Recep Çelik, MHP Milletvekili Aday Adayı Ahmet Biçer, MHP Emirdağ ilçe Başkanı Ceylan Morca ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra birçok partili eşlik etti.

 

Emirdağ İlçesinde seçim çalışmalarını yürüten ve 1 Kasım seçimleri için destek isteyen heyet ilk olarak Emirdağ Belediyesini ziyaret ederek burada Başkan Uğur Serdar Kargın’la görüştü. Başkan Kargın’la görüşen heyet bir süre sohbet ederek Belediyedeki çalışmalar hakkın bilgi aldı.

 

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek heyete teşekkür etti.

 

Daha sonrasında Emirdağ merkezinde ziyaretlerine devam eden MHP’li Milletvekili adayları pazar ve çarşı esnafıyla bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyip çözüm önerilerini vatandaşlara anlattı.

 

Esnaf ve sanatkâr kesiminin faaliyetlerinin destekleneceğini belirten Milletvekili Kemalettin Yılmaz, “Ekonomide rekabet sağlanarak tekelci oluşumların önlenmesi, istihdam yaratılması, gelir dağılımındaki dengesizliklerin giderilmesi, yeni girişimcilerin ekonomiye kazandırılması, sosyal barışın korunması, bölgeler arası dengesizliklerin giderilmesi ve yerel potansiyelin harekete geçirilmesi amacıyla esnaf ve sanatkâr kesiminin faaliyetleri desteklenecektir. ” dedi.

 

İlçe ziyareti sırasında vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Adayı Yılmaz, Ekonominin ve toplumsal yapının temelini oluşturan esnaf ve sanatkâr kesimi güçlendirilerek faaliyetlerine dinamizm kazandırılacağını belirterek vatandaşlara seçim beyannamesi hakkında bilgiler aktardı.

 

Konuşmasında Yılmaz, “Esnaf ve sanatkârlarımızın ürettikleri malların dış pazarlarda tanıtılmasına ve yeni pazarlar bulunmasına katkı sağlayacak fuarlara katılmaları için özel teşvik sistemleri geliştirilecektir.” dedi.

 

Ziyaret sırasında vatandaşlarla bir süre sohbet eden ve gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirten Milletvekili Adayı Ertuğrul Sevim ise, “Tüm Emirdağlı vatandaşlarımıza göstermiş oldukları ilgi ve samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Heyet daha sonrasında ilçeye bağlı belde ve köyleri ziyaret etmek üzerede vatandaşlara memnuniyetini dile getirerek ilçeden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’Lİ, ADAYLARDAN, EMİRDAĞ, ZİYARETİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP’Lİ ADAYLARDAN EMİRDAĞ ZİYARETİ
MHP’Lİ ADAYLARDAN EMİRDAĞ ZİYARETİ
MHP’Lİ ADAYLARDAN EMİRDAĞ ZİYARETİ
MHP’Lİ ADAYLARDAN EMİRDAĞ ZİYARETİ
MHP’Lİ ADAYLARDAN EMİRDAĞ ZİYARETİ
MHP’Lİ ADAYLARDAN EMİRDAĞ ZİYARETİ
MHP’Lİ ADAYLARDAN EMİRDAĞ ZİYARETİ
Yorumlar
Haber Yazılımı