Haber Detayı
02 Mayıs 2016 - Pazartesi 20:34
 
Milletimize Ne Söz Verdiysek Yerine Getiriyoruz
AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığı tarafından parti binasında İlçe Danışla Meclis Toplantısı düzenlendi. Toplantı da konuşan Milletvekili Özkaya, “Partimiz her zaman milletimizin yanındadır. Milletimize ne söz verdiysek yerine getiriyoruz” dedi.
Gündem Haberi
Milletimize Ne Söz Verdiysek Yerine Getiriyoruz

Her ay düzenli bir şekilde ilçe danışma meclis toplantılarını yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı geniş bir katılımla Nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi. AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya’nın da katıldığı İlçe Danışma Meclis toplantısında Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser bir konuşma yaptı. Merkez ilçe olarak yaptıkları çalışmalardan bahseden Eser, belde ve köylere yönelik ziyaretlere devam ettiklerini dile getirdi. Taşeron işçilerden üye güncellemelerine kadar birçok konuda toplantıya katılanlara bilgiler veren Merkez İlçe Başkanı Eser, birlik ve beraberlik içerisinde teşkilat mensupları ile çalışmalara devam ettiklerini dile getirdi.

 

TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ

BAL’dan 3. Lige çıkan Afjet Afyonspor’a başarılar dileyen Merkez ilçe Başkanı Eser, “Bölgesel Amatör Lig’den 3. Lige çıkmayı hak kazanarak şampiyon olan Afjet Afyonspor’umuzu tebrik ediyoruz. Kulüp Başkanımız Salih Sel başta olmak üzere yönetim, teknik heyeti, futbolcuları ve emeği geçen herkesi kutluyoruz, bizlere böylesine önemli bir mutluluk yaşattıkları için. Ayrıca 1. Lige yükselen Afyonkarahisar Belediyespor erkek voleybol takımımızı da kutluyoruz. Play off’a kalmaya hak kazanan Afyon Belediyespor erkek basketbol takımımızı da kutluyorum. Spor’da her geçen gün artan başarı ilimizin tanıtımına da büyük bir katkı sağlayacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HER ZAMAN MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ

Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) çalışmaları hakkında ilçe danışma meclis toplantısına katılanlara bilgiler veren Milletvekili Av. Ali Özkaya, meclis gündeminde özellikle taşeron yasasının olduğunu belirtti. AK Parti hükümetlerinin 2002 yılından bu güne kadar halkına verdiği sözü yerine getirdiğini ifade eden Özkaya, 1 Kasım seçimlerinde verilen vaatlerin yüzde yüzün, reformlarında yüzde 70’e yakınının gerçekleştiğini belirtti. AK Parti’nin her zaman milletinin yanında olduğuna dikkat çeken Özkaya, “Her zaman milletimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Parti olarak milletimize ne söz verdiysek Elhamdülillah yerine getiriyoruz. Daha öncesinde yaptığı konuşmalarda ‘AK Parti sözünün eri bir partidir’ demiştir. Allah’a şükürler olsun ki sözümüzü yerine getiriyoruz” dedi. Yapılan konuşmaların ardından ilçe danışma meclis toplantısı karşılıklı fikir alış verişi sonrası sona erdi. Toplantıya Milletvekili Av. Ali Özkaya, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Merkez ilçe Başkanı Bülent Eser ve yönetimi, ilçe başkanları, il genel meclis üyeleri, belde belediye ve belde başkanları ile teşkilat mensupları katıldı.>

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı