Haber Detayı
04 Temmuz 2018 - Çarşamba 08:20
 
Milletvekillerimiz kayıtlarını yaptırdı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, mazbatalarını aldıktan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) gelerek kayıtlarını yaptırdılar.
Siyaset Haberi
Milletvekillerimiz kayıtlarını yaptırdı

24 Haziran seçimlerinin ardından Afyonkarahisar’dan Milletvekili seçilen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kayıtlarını yaptırdılar. Bakan Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, kayıt sonrası meclis çalışanlarına ve basın mensuplarına teşekkür ettiler.

 

“Afyonkarahisar’a hizmet etmeye devam edeceğiz”

 

Kayıt töreninde ilk kaydı Bakan Veysel Eroğlu yaptı. Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’de kayıtlarını yaptırarak 27. Dönem Milletvekili oldular. Yurdunuseven ilk kez milletvekili olduğu için rozetinieşi Elif Yurdunuseven taktı. Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven de birer konuşma yaparak, Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

 

“Afyonkarahisar yüzde 70 destek verdi”

 

Bakan Veysel Eroğlu, kendisini takip eden gazetecilere lokum, kaymaklı ekmek kadayıfı ve kabak tatlısı ikram etti.Eroğlu, "Afyonkarahisar milletvekilleri olarak milletin hizmetindeyiz. Afyonkarahisar bu dönem çok başarılı oldu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yaklaşık yüzde 70 oranında destek verdi” dedi. 

 

Sezen: Görevlerinde başarılar diliyoruz

 

Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen de, Bakan Eroğlu, Milletvekilleri Özkaya ve Yurdunuseven’ebaşarılar diledi. 24 Haziran seçimlerinin Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini dileyen Başkan Sezen, “Partimizde Milletvekili seçilen Bakanımız Veysel Eroğlu başta olmak üzere Ali bey ve İbrahim beye görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milletvekillerimiz, kayıtlarını, yaptırdı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Milletvekillerimiz kayıtlarını yaptırdı
Milletvekillerimiz kayıtlarını yaptırdı
Milletvekillerimiz kayıtlarını yaptırdı
Milletvekillerimiz kayıtlarını yaptırdı
Yorumlar
Haber Yazılımı