Haber Detayı
01 Kasım 2016 - Salı 12:40
 
Miniklerimiz kışın üşümeyecek
MHP Merkez İlçe Kadın Koordinasyon Kurulu Başkanı Aygül Irmak başlattıkları “Bir mont bir bot” kampanyasına destek veren herkese teşekkür ederken, “Kış şartlarında ihtiyaç sahibi minik öğrencilerimiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi
Gündem Haberi
Miniklerimiz kışın üşümeyecek

Geçtiğimiz yıl başlatılan “Bir mont bir bot” kampanyası bu yılda devam ediyor. Kampanyanın geçtiğimiz yıl amacına ulaştığını belirten MHP Merkez İlçe Kadın Koordinasyon Kurulu Başkanı Aygül Irmak bu yılda hedeflerine ulaşacaklarını söyledi.

53 ÇOCUK FAYDALANACAK

Kampanya çerçevesinde 53 çocuğa mont ve bot alınacağını ifade eden Irmak,”Geçtiğimiz yıl minik yavrularımızın soğuk kış günlerinde üşümemesi için böyle bir kampanya başlatmıştık. Geçen yıl gördüğümüz ilgi nedeniyle bu yılda aynı kampanyayı sürdürüyoruz. İhtiyaç sahibi çocuklara bire bir ulaşarak bot ve mont desteği veriyoruz” dedi.

DESTEK NEDENİYLE MİNNETTARIZ

Geçen yıl başlatılan kampanyanın bu yılda aynı ciddiyetle sürdürüldüğünü kaydeden Irmak, “Kampanyamız çerçevesinde yakın dostlarımız Ayşegül Kamışçı, Ayşe Altaş ve Halime Aksoy’da büyük gayretler sarf ettiler. Ayrıca kampanyamıza birçok kişi destek verdi. Kampanyamıza destek veren hayırseverlerimize minnettarız” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Miniklerimiz kışın üşümeyecek
Yorumlar
Haber Yazılımı