Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 01:48
 
Motif kart ile üyelerimize alışveriş avantajı
1 milyon üyeye ulaşan Konfederasyonumuz, üyelerinin sosyal ve mali haklarını geliştirmenin yanında farklı imkânlar sağlamak amacıyla adımlar atıyor. Bu kapsamda faaliyetleri arasında bankacılık da bulunan PTT ile iş birliğine giden Memur Sen Konfederasyonu, memurlara yaptıkları harcamalarda indirim sağlayacak, para ve puan toplamalarına imkân verecek ‘Motif Kart’ı hayata geçirdi.
Eğitim Haberi
Motif kart ile üyelerimize alışveriş avantajı

Memur Sen üyelerine yeni bir hizmet olarak sunulan kart ile ilgili bilgi veren Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, “Motif Kart üye işyerleri üzerinden yapılacak alışverişlerde kart sahibine indirim ve avantaj tanımlamak üzere geliştirildi. Kullanıcıların üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerde hem indirim hakkı kazanabilecekleri, hem de daha sonraki alışverişlerde kullanmak üzere para puan biriktirebilecekleri özellikte tasarlandı. Tamamen son kullanıcıya yönelik fayda ve hizmet üretmeyi amaçlayan kart, temel gıdadan, tekstile; akaryakıttan, temel hizmet ürünlerine varan çok geniş bir yelpazede Türkiye’nin tamamında avantajlı kılacak üye işyerleri ile hizmet verecektir. Aynı zamanda internet alışverişlerinde de Motif Kart sahipleri, kapsama dahil olan üye işyerlerinin internet satışlarından da aynı haklarda ve avantaj kapsamında yararlanacaklardır.Kartlara üyelerimiz internet üzerinden www.motifkart.com.tr adresinden motif kart başvuru sekmesinden müracaat ederek sahip olabilecekler” dedi. 

ARSLAN ‘’ Farklı sektör ve hizmetlerdeki 4 bine yakın iş yeri şu an Motif Kart'ın bünyesinde. Kartın kullanılmaya başlanmasıyla kısa sürede iş yeri sayısının daha da artacağını düşünüyoruz. Konfederasyonumuzun 1 milyon üyesi ve aileleri düşünüldüğünde Motif Kart, gerek kullanıcı potansiyeli gerekse de kapsadığı iş yeri sayısı bakımından dünyanın en değerli avantaj sağlayan kartlarından biri olacak.Uygulama ilk olarak Ankara’da hayata geçirildi.”ARSLAN, Motif Kart"ın şubat itibarıyla tüm yurtta kullanılmaya başlanacağını, kartın sadece Memur-Sen üyeleri ile ailelerine verileceğini belirterek, Eğitim Bir-Sen üyelerini Motif Kart avantajlarından faydalanmaya davet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Motif, kart, ile, üyelerimize, alışveriş, avantajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı