Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 16:22
 
Öğrenciler oyunlar oynadı
Afyonkarahisar gençlik merkezi gedik ahmet paşa ilkokulundaki öğrenciler ile buluştu
Gündem Haberi
 Öğrenciler oyunlar oynadı

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, “81 ilde yürütülen” Gençlerin İyilik ağacı ” adlı projesi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Cumhuriyet Mahallesinde hizmet veren Afyonkarahisar Gençlik Merkezi tarafından ilimizde yürütülüyor.

Proje kapsamında okul aile birliğinin daveti üzerine 10 Nisan 2019 tarihinde Gedik Ahmet Paşa İlkokulunda düzenlenen kermeste öğrenciler ile çeşitli faaliyetler gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Gençlik liderleri, gönüllü gençleri tarafından okul öğrencilerine, palyaço etkinliği, yüz boyama, müzik dinletileri, eğitici oyunlar gibi çeşitli faaliyetler yapıldı. Böylece  ayın gönüllülük hareketine yeni bir faaliyet eklendi.

Faaliyette yer alan Gençlik Merkezi eğiticilerimize, gönüllü gençlere ve faaliyeti organize eden okul yönetimine, okul-aile birliğine teşekkür ederiz. Proje kapsamında gönüllü olmak isteyen gençlerimiz ve okullarında projenin uygulanmasını talep eden öğretmen ve idarecilerimiz Afyonkarahisar Gençlik Merkezi ile iletişime geçebilirler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Öğrenciler, oyunlar, oynadı, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 Öğrenciler oyunlar oynadı
 Öğrenciler oyunlar oynadı
 Öğrenciler oyunlar oynadı
 Öğrenciler oyunlar oynadı
Yorumlar
Haber Yazılımı