Haber Detayı
12 Kasım 2015 - Perşembe 19:05
 
Okul Aile Birliği Taleplerini Sel’e Aktardı
Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel’i İbrahim Evren Kız Anadolu Meslek Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Cevat Kart ile yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.
Gündem Haberi
Okul Aile Birliği Taleplerini Sel’e Aktardı

İbrahim Evren Kız Anadolu Meslek Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Cevat Kart ve Yönetim Kurulu üyeleri Elif Hanife Aydoğdu, Dilek Çetin, Mustafa Demiratan ve Soner Terkenli, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel’i makamlarında ziyaret ederek, okulları ile ilgili talepleri dile getirdiler. Başkan Salih Sel’e okullarına yaptığı destekten dolayı teşekkür eden Okul Aile Birliği Başkanı Kart, okullarının eğitim ve öğretime yeni açılan bir okul olduğunu vurguladı. Hayırsever iş adamları tarafından okulun yapıldığını belirten Kart, okulunda eski Köy hizmetlerinin yeri olduğunu ifade etti.

GEREKLİ HASSASİYET GÖSTERİLECEK

İl Genel Meclis Başkanlığı olarak eğitim ve öğretime her zaman destek olduklarını dile getiren Salih Sel, Afyonkarahisar’da merkezin yanı sıra ilçe, belde ve köylerde yeni okullar ve derslikler inşa ettiklerini söyledi. İbrahim Evren Kız Anadolu Meslek Lisesi Okul Aile Birliğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sel, taleplerin yerinde incelenerek yerine getirilmesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterileceğini söyledi. Özellikle son yıllarda okul ve derslik inşasında büyük bir atılım yapıldığına dikkat çeken Başkan Sel, “Okul ve derslik yapımları artarak devam edecek. Merkezin yanı sıra ilçelerde, beldeler ve köylerde yeni okullar ve ek derslikler yapıyoruz. Diğer illere bakıldığında okul yapımında önemli bir yol kat ettik” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Sel ve okul aile birliği üyeleri bir süre fikir alış verişinde bulundular. >>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: İbrahim, Evren, Kız, Anadolu, Meslek, Lisesi, Afyon Haber
Yorumlar
Haber Yazılımı