Haber Detayı
05 Haziran 2016 - Pazar 15:40
 
Özel Ayza Kolejinden Muhteşem Gece!
Afyonkarahisar Özel Ayza Koleji öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan muhteşem okul gecesi izleyenleri adete büyüledi. Afyonkarahisar TEOG birincilerinin ödüllendirildiği gecede Kaan Yetgin konseri herkesi coşturdu.
Eğitim Haberi
Özel Ayza Kolejinden Muhteşem Gece!

Özel Azya Koleji öğrencileri tarafından Afyon Lisesi Konferans salonunda yılsonu gecesi düzenlendi. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Ayza Kolejinde yoğun ders dönemi yaşandığını ifade eden Özel Ayza Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Turan Demir, yılsonu gecesinin açılış konuşmasında şunları kaydetti:

“Bizler Ayza ailesi olarak, çocuklarımız 2015-2016 eğitim öğretim yılında için çok özverili çalıştık, bu çalışmada saatine bakmadan gecesini gündüzüne katan güzel yürekli ekibime sizlerin huzurunda teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Bu gün çocuklarımız uzun süredir hazırladıkları çalışmalarını bizlere sergileyecekler. Değerli veliler bu güzel evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğimizi onlara emanet etmek bizlere büyük gurur veriyor. Bize verdiğiniz bu büyük destekten dolayı Ayza Eğitim Kurumları olarak sizlere teşekkür ediyorum.  Sevgili çocuklar sizler milletimizin en değerli varlığı barışın ve sevgini temsilcisi aydınlık yarınlarımızın güvencesisiniz. Sizleri çok seviyor, sizlere inanıyor sizlere güveniyor ve Türkiye Cumhuriyetini sizlere emanet ediyoruz.”

“TEOG BİRİNCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ””

Afyon Lisesi konferans salonunda yaklaşık iki saat süren yılsonu etkinliğinde öğrenci velileri büyük bir coşku yaşadı. Öğrencilerin heyecanlarına ortak olan veliler, çocukları ile birlikte duygu dolu anlar yaşadıklarını belirterek, yılsonu gecesini organize eden okul idaresine teşekkür etti.  Programın sonunda Afyonkarahisar’da TEOG sınavlarında dereceye giren öğrenciler Ayza Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Turan Demir, tarafından ödüllendirildi. Ayrıca gecenin sonunda Kaan Yetgin, konseri izleyenleri mest etti.>>>Arif Yavuz

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyonhaber, ayza, kolaji,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Özel Ayza Kolejinden Muhteşem Gece!
Özel Ayza Kolejinden Muhteşem Gece!
Özel Ayza Kolejinden Muhteşem Gece!
Özel Ayza Kolejinden Muhteşem Gece!
Yorumlar
Haber Yazılımı