Haber Detayı
04 Ekim 2015 - Pazar 19:26
 
Özkaya, Yatırımları yakından takip ediyoruz
İscehisar ilçesinde partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katılan AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, açılış sonrası STK temsilcilerini ziyaret ederek, ilçe esnaflarıyla bir araya geldi.
Gündem Haberi
Özkaya, Yatırımları yakından takip ediyoruz

1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarını İscehisar ilçesinde sürdüren Milletvekili Av. Ali Özkaya, ilçe merkezindeki esnaflarla bir araya geldi. AK Parti İscehisar İlçe Başkanı Murat Dikmen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, İl Genel Meclis Üyesi Selçuk Çirkin, Halim Göral ve ilçe teşkilatı tarafından karşılanan Milletvekili Özkaya, ilk olarak dualar eşliğinde SKM’yi hizmete açtı. İscehisar halkına SKM’nin hayırlı olmasını dileyen Özkaya, beraberindekilerle birlikte ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler dileyen Özkaya, daha sonra parklarda oturan vatandaşlarla sohbet etti. İlçedeki bazı STK temsilcilerini de ziyaret eden Özkaya, ilçeye yapılan ve yapılacak yatırımları da yakından takip ettiğini söyledi.

TOKİ VE DOĞALGAZ PROJELERİNİ TAKİP EDİYORUZ

İscehisar ilçesine yapılması planlanan TOKİ ile ilgili gerekli görüşmelerde bulunduğunu hatırlatan Milletvekili Özkaya, ayrıca doğalgaz konusunu da yakından takip ettiğini dile getirdi. Özkaya, “İscehisar ilçemize yapılan veya yapılması planlanan projeleri takip ediyoruz. İscehisar ilçemize TOKİ yapılması konusunda Belediye Başkanımızın bir talebi vardı. Bu talep ile ilgili TOKİ Başkanlığımızla görüşmelerimiz devam ediyor. Ayrıca ilçeye doğalgazın gelmesiyle ilgili bir çalışma var. Bu çalışmanın hızlı bir şekilde halkımızın yararına sonuçlanması için ilgili mercilerle görüştük. İnşallah kısa sürede bu önemli iki yatırımı İscehisar ilçemize kazandıracağız” dedi.  Milletvekili Özkaya’ya İscehisar ziyaretlerinde İlçe Başkanı Murat Dikmen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, İl Genel Meclis Üyesi Selçuk Çirkin, Halim Göral ve teşkilat mensupları eşlik etti. >>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özkaya,, Yatırımları, yakından, takip, ediyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı