Haber Detayı
29 Aralık 2016 - Perşembe 00:09 Bu haber 811 kez okundu
 
Park sağlık koleji'nden halep'e yardım
Park Sağlık Kolejinden örnek davranış: gönül coğrafyamızı kucaklayarak mazlumlara uzanan merhametli eller; bu defa Park Sağlık Koleji öğretmenlerinin ve öğrencilerinin elleri oldu.
Eğitim Haberi
Park sağlık koleji'nden halep'e yardım

Dünyada ve ülkemizde yaşanan insanlık dramına kayıtsız kalmayarak toplumsal bilincin oluşmasıadına farklı etkinlikler düzenleyen okul, son olarak Afyonkarahisar Genç STK Platformu öncülüğünde düzenlenen Halep’teki mazlumlar için erzak kampanyasına katıldı.

      Başta sağlık ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteren PARKHAYATgrup, yapmış olduğu yatırımlar ve hizmetler ile ülkemize gönül veren herkesin göğsünü kabartmaya devam ediyor.

İnsanave insanlığa hizmeti; başarı ve kaliteyi; hoşgörü ve kardeşliği şiar edinen PARKHAYAT Hastaneleri ve Park Sağlık Koleji, sadece sektörel başarıları ile değil aynı zamanda milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan iyilik ve kardeşlik projeleriyle de adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle Park Sağlık Koleji yöneticilerinin, öğretmenlerinin ve öğrencilerinin bu konuda yaptığı bütün çalışmalar aynı zamanda bir farkındalık oluşturuyor. Bu yardım projelerinde dikkat çeken başka bir nokta ise öğrencisinden her kademedeki çalışanına kadar tek yürek halinde bütünleşmiş olmasıdır.Velilerden gelen yoğun destek kampanyayı daha da değerli kıldı.

Park Sağlık Koleji Eğitim Koordinatörü Fesih AKTAŞ konuyla ilgili olarak şunları kaydetti:

“Açlık ve acının kol gezdiği Halep’teki mazlumların acısını dindirmeye gücümüz yetmesede hiç değilse yanlarında olduğumuzu htirmek istedik ve öğrencilerimizle beraber bir yardım projesi başlattık. Projemizin yoğun ilgi görmesinden çok memnunuz. Ancak bizi asıl memnun eden şey insanımızın dünyadaki bütün değer yozlaşmalarına karşın hala tertemiz bir kalp taşımasıdır. Komşusu açken tok yatamamasıdır. Umarım bu davranışımız tüm okullarımıza örnek teşkil eder ve bu zulüm bir an önce biter. Gençliğimize ve değerlerimize sahip çıkan projelerimiz toplumun her kesiminden takdir görmeye devam ederken başta Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa Enis ARABACI’ya ve kampanyamızın öncülüğünü yapan Hüseyin UĞUR öğretmenimize ve desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Dualarımız mazlumlarla beraber “.

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı