Haber Detayı
20 Haziran 2016 - Pazartesi 18:39
 
Parke taşı döşeme çalışmaları sürüyor
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla, Belediye ekipleri tarafından ilçeAltıgöz Mahallesi Mimoza Sokak’ta parke taşı döşeme çalışmalarına başlanıldı.
Gündem Haberi
Parke taşı döşeme çalışmaları sürüyor

Konuyla alakalı olarak bilgiler veren Başkan Bozkurt, buradaki çalışmaların geçtiğimiz sene içerisinde sokak sakini vatandaşlarından Belediye Web Sitesi üzerinden gelen isteklerin değerlendirilmesiyle yapılan saha araştırması neticesinde başlatıldığını kaydetti.

 

İSTEK VE TALEPLERE KAYITSIZ KALMADIK

Başkan Bozkurt, Tüm vatandaşlarımızın istek ve taleplerine makul ve imkanlar ölçüsünde destek vermeye kayıtsız kalmamaya çalıştıklarını belirterek, “Buradaki çalışma vatandaşımızın kış mevsiminde belediyemiz yaptığı başvuru neticesinde, ekiplerimiz alanı inceleyerek çalışma yapılması öncelikli alan olarak tespit ettiler. Bizlerde bu üzerimize düşeni yaparak bu sokağımızı yatırım programımıza aldık ve bugün çalışmalarımızı burada başlattık” dedi. Başkan Bozkurt, bu çalışmaların sadece mimoza sokaktan ibaret olmadığını ilçenin bir çok noktasında bu tür sokaklarda parke taşı döşeme, parke taşı onarım çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti. Başkan Bozkurt, sıcak hava şartlarına rağmen çalışmaları aksatmadan yürüten belediye personeline de teşekkür ederek, yapılan çalışmaların ve hizmetlerin şimdiden vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Parke, taşı, döşeme, çalışmaları, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı