Haber Detayı
03 Ekim 2016 - Pazartesi 15:12 Bu haber 1524 kez okundu
 
Pınar’ın mucize evi açıldı
Toplantı ve organizasyon işleri için faaliyet gösterecek olan Pınar’ın Mucize Evi isimli işyeri Belediye Meclisi Üyesi Günay Kart ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Afyonkarahisar İl Başkanı Berna Tokman tarafından açıldı.
Eğitim Haberi
Pınar’ın mucize evi açıldı

“Çocuklar için mekânımızda çok güzel alanlarımız var”

Açılış sonrası işyeri ile ilgili bilgiler veren işyeri sahibi Pınar Demirdağ, “İşletmemizde toplantı ve organizasyon işleri yapacağız. Çocuklar ve büyükler için iki ayrı konsept belirledik. Çocuklar için doğum günleri, diş buğdayı, isim koyma, kostüm partileri, okuma günleri ve anne tanışma toplantıları gibi etkinlikler planlayarak gerçekleştireceğiz. Büyükler için de doğum günleri, kadınların kabul günleri, evlilik teklifi ve evlilik yıldönümleri, mevlüt okuma, 40 kişiye kadar söz, nişan ve kına organizasyonları gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapacağız. Ayrıca işi olan anneler belli bir süreliğine çocuklarını bize emanet edebilecekler. Çocuklar için mekânımızda çok güzel alanlarımız var. Afyon’da daha önce parça parça yapılan bu işleri bir araya getirerek Pınar’ın Mucize Evi’nde müşterilerimize sunmanın mutluluğu içerisindeyim. Herkesi bekliyorum” şeklinde konuştu.

Açılış kurdelası Belediye Meclisi Üyesi Günay Kart ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Afyonkarahisar İl Başkanı Berna Tokman tarafından gerçekleştirilen Pınar’ın Mucize Evi isimli işletmenin açılışına oldukça kalabalık bir davetli grubu katıldı.

Pınar’ın Mucize Evi Uydukent Akasya Villaları’nda hizmet veriyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyonhaber,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Pınar’ın mucize evi açıldı
Pınar’ın mucize evi açıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı