Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 12:32
 
Ramazan ayına rağmen bu işi yapıyor
Afyonkarahisar Konya karayolunda bir kadının araçları ve kamyon sürücülerini durdurarak yankesicilik ve fuhuş yaptığı bilgisine ulaşıldı.
Asayiş Haberi
Ramazan ayına rağmen bu işi yapıyor

Afyonkarahisar Konya karayolunda bir kadının araçları ve kamyon sürücülerini durdurarak yankesicilik ve fuhuş  yaptığı bilgisine ulaşıldı.

 

Konya Karayolunda mübarek Ramazan ayına rağmen sabıkası kabarık Y.A (46), rahatsız etme,  yankesicilik, hırsızlık, dolandırıcılıkdan sabıkalı hayat kadını, Konya karayolunda durdurduğu araç şöförlerini, fuhuş bahanesi ile dolandırdığı belirtildi.

 

 4 AYRI SUÇTAN SABIKASI VAR

 

4 Ayrı suçtan sabıkası olan hayat kadını parasız kaldığı zamanlarda para karşılığında yoldan geçen araçlara özellikle tır ve kamyon sürücülerini durdurarak yankesicilik ve fuhuş yaptığı, çoğu şöförleri  de dolandırdığı bildirildi.

 ŞÖFÖRLER AMAN DİKKAT!

Konya karayolunda belli bir noktada bulunmayan Y.A (46) , Konya-Afyonkarahisar karayolunda otostop çekmek suretiyle, Sürekli yer değiştirerek Sultandağı, Çay ve İl Merkez bölgelerinde yol üzerinde şöförleri dolandırmaya devam ediyor. Jandarma ekipleri tarafından çoğu kez ikaz ederek, kadını köyüne bıraktıkları, konu hakkında adli makamlara bilgi verilmiş ve şikayet üzerine  Çay İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından Yankesicilik ve Hırsızlık suçlarından işlem yapıldığı bildirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ramazan, ayına, rağmen, bu, işi, yapıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı