Haber Detayı
19 Ekim 2015 - Pazartesi 21:51
 
Rektör kampüsteki kantinleri denetledi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Ahmet Necdet Sezer Kampüsü’nde (ANS) hizmet veren kantinleri denetledi.
Eğitim Haberi
Rektör kampüsteki kantinleri denetledi

Beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Aydoğan, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Hüdai Koçyiğit ve AKÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Süleyman Gücek ile birlikte Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Güzel Sanatlar Fakülteleri kantinleri ile Vadi Kafede incelemelerde bulunan Solak, işletmecinin değişmesi ile ortaya çıkan kantinlerdeki eksikliklerin en kısa sürede giderilmesini yeni işletmeciden istedi.

ÖĞRENCİLERDEN TALEPLERİ DİNLEDİ

Solak, AKÜ yönetimi olarak kantinlerin şartlarının öğrencilerin talepleri doğrultusunda iyileştirileceğini belirtti. Solak, yeni akademik yılın başlamasıyla birlikte ANS kampüsünde bulunan fakültelerdeki kantinlerin hijyen koşullarını inceleyerek kantin işletmecisine eksikliklerin en hızlı biçimde giderilmesi talimatını verdi. Solak ziyaretlerinde kantinlerde bulunan öğrencilerle sohbet ederek kantinlerle ilgili talepleri de dinledi.>>>Haber Merkezi

Kaynak: Editör: Numan Bangir
Etiketler: Rektör, kampüsteki, kantinleri, denetledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı