Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 16:41
 
Resmen Bal’dalar!
Bu sezon 2 takımla temsil edileceğimiz BAL’daki ekiplerimiz de resmi evraklarını tamamladı ve başvurularını gerçekleştirdi…
Spor Haberi
Resmen Bal’dalar!

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) katılım başvuruları için son  gün… 160 takımın içinde yer alan temsilcilerimiz Sandıklıspor ve Bolvadin belediyespor bütün resmi işlemleri tamamlayarak başvurularını gerçekleştirdi.

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 10. sezonu düzenlenecek olan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'e katılma hakkı bulunan kulüplerin, katılım belgelerini en geç 19 Temmuz 2019 tarihine kadar TFF Amatör İşler Müdürlüğü BAL Departmanı'na göndermeleri gerekiyor.

 

Spor Toto BAL'a 2019-2020 sezonunda aralarında Sandıklıspor ve Bolvadin Belediyespor’un da  bulunduğu 160 takımın katılma hakkı bulunuyor. Bu takımlardan 84'ü Spor Toto BAL'da kalan, 67'si yerel amatör liglerden Spor Toto BAL'a çıkma hakkı kazanan ve 8'i TFF 3. Lig'den düşen, 1'i ise FIFA Disiplin Kurulu kararı ile TFF 3.Lig'den bir alt lige düşürülen takımlardan oluşuyor.  2019-2020 Sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'e katılma hakkı bulunan kulüplerin katılım belgelerini en geç 19 Temmuz 2019 tarihine kadar Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Müdürlüğü BAL Departmanı’na göndermeleri istendi.  2019-2020 Sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig gruplandırma ve statüsü, lige katılacak takım sayısının kesin olarak belirlenmesi ve saha denetimlerinin tamamlanmasından sonra açıklanması bekleniyor.  Bu sezon 2 takımla temsil edileceğimiz BAL’daki ekiplerimiz de resmi evraklarını tamamladı ve başvurularını gerçekleştirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Resmen, Bal’dalar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı