Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 10:36 Bu haber 218 kez okundu
 
Saadette iktidarina giden yollar açılmıştır
Mart ayının değerlendirildiği toplantıda Saadet Partisi Afyonkarahisar Halkla İlişkiler ve Stk Başkanı Erhan Akpınar açıklamalarda bulundu. Ziyaretlere ; İl Halkla İlişkiler ve Stk Başkanı Erhan Akpınar ,İl Yatırım Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat,İl Mahalli İdareler Başkanı İlyas Dikici katıldı.
Siyaset Haberi
Saadette iktidarina giden yollar açılmıştır

Resmi kurum ,Stk,Oda ve Basın Ziyaretlerimiz oldu. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Şube Başkanı Hüseyin Şenşaştımoğlu, Dumlupınar Mahallesi Muhtarı Mesut Koyun , Memur Sen Şube Başkanı Abdülkadir Hız,Afyon Manşet Haber Mustafa Dağhan ,İl Tarım Müdürü İbrahim Acar,Afjet Müdürü Dr Yusuf Ulutürk ,Türk İş ve Demir Yol İş Sendikası Şube  Başkanı Muharrem Uslu,Fuar Hastanesi Başhekimi Uz.Dr Şükrü Yücel,Esnafdan Cömert Yemek Sanayi Ömer  Lütfü Gürel ,Uğur İşitme Cihazları Selahattin Uğur ziyaret edildi.

 

SAADET PARTİSİNE İLGİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Toplantının  konuşan Erhan Akpınar  Saadet Partisine olan ilginin her gün artarak devam ettiğini söyledi.  “Artık karanlık bitmiş, gün ışımıştır. Yıllardır özlenilen, beklenilen Saadet iktidarına giden yollar açılmıştır. Devamlı surette arazideyiz. Toplumun bütün kesimlerinden bize karşı olan ilgiye şahit oluyoruz. Her gittiğimiz yerde insanların Saadet Partisini konuştuklarını görüyoruz. Bugün itibariyle şunu rahatlıkla ifade edebiliriz ki muhalefetin gerçek temsilcisi, ülkenin sorunlarını sıkıntılarını ve çözüm önerilerini korkusuzca ifade eden Saadet Partisi olmuştur” dedi.

                                                                                                                                                                 ZİNANIN SUÇ OLMAKTAN ÇIKARTILMASI EN BÜYÜK HATALARINDAN BİRİSİDİR

                                                                                                                                                      

Devamlı surette çark eden bir hükümet ile karşı karşıya kaldıklarını dile getiren Başkan Akpınar, aldatılmak, kandırılmak ve yanlış yapmak bu hükümetin karakteri haline gelmiştir dedi. Devamında  “Görüyorsunuz, zina yasası ile alakalı da Sayın Cumhurbaşkanımız geçen  haftalar da  yanıldıklarını ifade etti. Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde zinanın suç olmaktan çıkarılmasını Ak Parti hükümeti ve onun Başbakanı Sayın Erdoğan gerçekleştirmişti. Bizlerin yani Saadet Partililerin konu ile alakalı yaptıkları uyarıların bir tanesini bile ciddi almamışlardı o zamanlar. Bu toplumun temel dinamiklerinin altını oyuyorsunuz demiştik, dinlememişlerdi. İleride ciddi sıkıntılara sebep olacak bir ahlaki yozlaşmanın sebebi oluyorsunuz demiştik, anlamamışlardı. Bugün maalesef olaylar hepimizin gözleri önünde oluyor. Aile içi gayri ahlaki ilişkiler, tecavüzler, çocuk istismarı, yıkılan yuvalar ve daha neler neler. Peki yaptığınız iş kime yaradı? Siz hangi inançla, hangi düşünceyle böyle bir işin altına imza attınız? Ahlak ve maneviyatın öncüsü olmuş bir toplumu ne hale getirdiğinizin farkında mısınız? Şimdi durmuş yok yanıldık, yok yanlış yaptık diyorsunuz. Hayır siz bu işi isteyerek yaptınız, bütün uyarılarımıza rağmen yaptınız, sonucun ne olacağını bilerek yaptınız. Bu işten öyle kolay kolay sıyrılamayacaksınız” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadette, iktidarina, giden, yollar, açılmıştır,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Saadette iktidarina giden yollar açılmıştır
Saadette iktidarina giden yollar açılmıştır
Saadette iktidarina giden yollar açılmıştır
Saadette iktidarina giden yollar açılmıştır
Saadette iktidarina giden yollar açılmıştır
Saadette iktidarina giden yollar açılmıştır
Saadette iktidarina giden yollar açılmıştır
Yorumlar
Haber Yazılımı