Haber Detayı
27 Kasım 2015 - Cuma 17:06
 
SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN HAREKETLEN
"Hareketli ve Sağlıklı Yaşam" kapsamında sağlık çalışanlarının da sağlıklı egzersiz yapabilmesi amacıyla Müdürlüğümüze bağlı Afyonkarahisar Merkez Toplum Sağlığı bünyesinde Halk Sağlığı Müdürlüğü Egzersiz salonu hizmete açılıyor.
Siyaset Haberi
SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN HAREKETLEN

Pek çok egzersiz aletinin yer aldığı salonda, ilerleyen günlerde, hoca eşliğinde, plates ve step gibi grup egzersizleri de planlanıyor. Şu an itibari ile çalışma saatleri 08- 17 olarak belirlenen Salon öğle arası da hizmet verecek.

BÜTÜN SAĞLIK PERSONELİ DAVETLİ

Başvuran kişilerin kaydı alınarak gerekli ölçümleri yapılıp, kendisine uygun olan egzersizler planlanacak ve uygulama başlayacak. Haftada üç gün ( Pazartesi, Çarşamba, Cuma) kadın personel, iki gün de ( Salı, Perşembe) erkek personel salondan yararlanabilecek. Başvurulara göre bir çalışma programı yapılacak olup, salondan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak isteyenlerin Sağlık Yaşam Merkezi ve Annelik Okulu' nun (0272) 229 19 29 numaralı telefonundan Birsen Hanım ile irtibata geçmesi gerekiyor. Talep ve şartlara göre ilerleyen günlerde farklı planlamalar da yapılabilecek. Başvuruların alınmaya başlandığı Egzersiz Salonuna; İlimizde Sağlık Bakanlığına bağlı çalışmakta olan bütün sağlık personeli davetlidir.>>> Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı