Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 23:58
 
“Sahada sadece ak parti var”
AK Parti’nin sevilen milletvekili adayı Mehmet Zeybek, Afyon merkezde ziyaretlerine devam ediyor.
Asayiş Haberi
“Sahada sadece ak parti var”

Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak’dan sonra, Kahveciler Odası ve Ağaç İşleri Odası’nı ziyaret eden Mehmet Zeybek 24 haziran seçimlerinin önemini anlattı.

Her iki ziyaretten son derece memnun ayrılan AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Zeybek, ilçe turlarını bitirdiğini, şu anda merkezde çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

SAHADA SADECE AK PARTİ VAR

İlçe ve beldelerdeki ziyaretlerini değerlendiren AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Zeybek, sahada sadece ATK Parti’nin olduğunu söyledi. Zeybek, “En yoğun çalışan, vatandaşlarımızla sürekli irtibat kuran, el sıkan, gönüllere giren tek parti AK Parti olduğunu herkes görüyor.  Biz sadece seçim zamanı değil, her zaman bütün vatandaşlarımızla birlikte olduk, onların dert, sıkıntı ve sevinçlerinde de beraber olduk” diye konuştu. AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Zeybek, Ağaç İşleri Odası Başkanı Suat Diler’den sonra  Kahveciler Odası Başkanı ve ESOB Başkan Vekili Atilla Kocabaş’ı ziyaret etti.  Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser’in de  bulunduğu ziyaret yarım saat kadar sürdü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Sahada, sadece, ak, parti, var”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Sahada sadece ak parti var”
“Sahada sadece ak parti var”
“Sahada sadece ak parti var”
Yorumlar
Haber Yazılımı