Haber Detayı
06 Mart 2017 - Pazartesi 17:28 Bu haber 1401 kez okundu
 
Sedef'i kökünden çözüyor
Araştırmalar neticesinde karbonatlı su tedavisi sedefi kökünden çözüyor
Sağlık Haberi
Sedef'i kökünden çözüyor

Sedefe karbonat mucizesi.Uuzn araştırmalar  ssonucunda karbonatın sedef hastalığına iyi geldiğini anladım. Karbonatlı su içen kişilerin yorumlarını okudum ve bu kanaate vardım. Bişr kaç yorumda 11 günde sedefi  temizlediği yazıyordu.. Karbonat vücudun  PH değerinin arttırdığından  olumlu netice alınıyor. Ayrıca  vücutta ki zararlı bakterileride temizlediği  gözlemlenmiştir.

KARBONATLI SU SEDEF HASTALIĞINDA NASIL KULLANILIR?

1 su bardağı suyun içine iki çay kaşığı karbonat eklenir ve bardağa sıcak su eklenir. Karbonat suda çözülene kadar karıştırılır. Daha sonra içilir. Aşırı karbonat tüketimi vücuda zara verebileceğinden dikkatli kullanmanızı öneriyoruz.

tedaviyi uygulayan vatandaşların görüşü şü şekilde 

nternette rast gele dolanırken Kemal MİLAR beyin sayfasında karbonatlı su mucizeleri diye bir yazı gördüm. Ve sonrasında akşam eve gidince hemen karbonat aldım. Benim Babam 7 senedir Sedef hastalığı ile uğraşıyor.
Gitmediği doktor kullanmadığı krem ve iğne kalmadı.
Hepsini kullandı. Ama gel gelelim ki hiç bir faydasını görmedi.
Aksine Karaciğerlerine zarar verdi. Bütüm kremleri kullanmayı kesti. Başladı her gün Karbonatlı su içmeye.
Ve bir sonraki gün Medicallere gidip PH ÖLÇÜM ALETİ ALDIM. ilk iki gün ölçtüğümde PH 6,8 Gibi değerler çıkıyordu.ve devamlı içtiği için Vucüt alkali seviyesi yükselmeye başladı. sonrasında PH 7,3 - 8,4 Oldu. ilk 4 günde sedeflerin üst taraflarının kabuklanmaya başladığı görüldü.Tam 11 gün sonra sedef olan yerler tamamen kayboldu.Sadece parmak üstündeki eklem yerlerinde kızarıklık vardı. onlar bile gitti. Herkese tavsiye ediyorum. Kortizonlu kremleri kullanıp, karaciğerlerinize zarar vermeyin. Karbonatlı suyu kesinlikle için.
Aşağıda tarifini vereceğim.

Hazırlanışı:
2 Çay kaşığı Karbonat
1 Su bardağı
1 Tahta Kaşık

1 Bardağın içine biraz sıcak su dökün. ve 2 çay kaşığı karbonatı bardağın içine dökerek taki karbonat sıcak suda çözülene kadar karıştırın.ve bardağın gerisine su ekleyin içebileceğiniz soğukluğa göre ayarlayın. sıcak su döktüğünüz için su biraz ılık olur.ve içerken mideniz bulanabilir. Bu hazırlığı tamamladıktan sonra sabahları aç karnına bunu bu karbonatlı suyu için ve bir saat sonrada kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Ve öğlenden sonra aynı karışımı tekrar yaparak akşam yemeğinden önce tekrar için.İyi güzel bu suyu içiyoruz ama birde bunun faydası olmuşmu olmamış mı onu anlamamız gerekir.

Medicallerde PH ÖLÇÜM KAĞITI VE PH ÖLÇÜM CİHAZI Temin ederek günde iki defa idrarın PH seviyesini ölmemiz ve bu PH seviyesini 7,3 tutmamız gerekmektedir. İlerleyen günlerde PH ÖLÇÜM KAĞIDI VE PH ÖLÇÜM CİHAZI nasıl kullanılması gerektiği hakkında video baylaşacağım.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: sedef, tedavisi, karbonat,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Sedef'i kökünden çözüyor
Sedef'i kökünden çözüyor
Sedef'i kökünden çözüyor
Sedef'i kökünden çözüyor
Sedef'i kökünden çözüyor
Yorumlar
Haber Yazılımı