Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 12:07
 
Şimşek’te kritik süreç
4 Günlük aranın ardından ilimizde toplanan ve son etaba günde çift idman ile devam eden Afjet Afyonspor’da tempo düşmüyor. Lig haftasında sabah kondisyon, akşam ise tam saha toplu çalışma yapılıyor.
Spor Haberi
Şimşek’te kritik süreç

Dün sabah yükleme, kuvvet ve dayanıklılık çalışması yapan Mor beyazlılar,  akşam antrenmanında ise tam saha toplu çalışma gerçekleştirdiler. Teknik Direktör Erkan EArseven, özellikle teknik, taktik çalışmasında futbolcularını hata yapmamaları konusunda uyardı.

Hacettepe’ye odaklandılar

Afjet Afyonspor bugün de sabah ve akşam olmak üzere iki idman yapacak. Yüksek tempoda çalışacak olan Mor beyazlılar, daha sonra istirahate çekilecekler ve yarın öğleden sonra çalışmalarına devam edecek. Mor beyazlılar artık 1 Eylül günü evinde oynayacakları Hacettepespor karşılaşmasına kilitlenecekler.

 Dikkat 

Teknik Direktör Erkan Avseren, yüksek tempoda özellikle aşırı terleme nedeninden dolayı su kaybına dikkat ediyor. Futbolcuları ile yakından ilgilenen ve yüksek tempodaki çalışmalarda özellikle futbolculara su takviyesi yaptıran Avseren, güzel bir çalışma ortamı oluşturduklarını söyledi.

Güvenin

Afyonspor’un her geçen gün daha iyi olduğunu söyleyen Avseren; ”Taraftarlarımız bize güvensin, bize inansın. Biz onlara layık olmaya çalışıp, Afjet Afyonspor’u hak ettiği yere çıkaracağız. Bu yüzden iyi günde, kötü günde destek bekliyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şimşek’te, kritik, süreç,
Yorumlar
Haber Yazılımı