Haber Detayı
22 Ekim 2015 - Perşembe 18:30
 
Sorunları bir tek CHP çözer
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İkinci Sıra Milletvekili Adayı Hatice Gök, mevcut partiler içinde bir tek Cumhuriyet Halk Partisi'nin Türkiye'nin sorunlarını çözmeye muktedir olduğunu söyledi.
Gündem Haberi
Sorunları bir tek CHP çözer

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İkinci Sıra Milletvekili Adayı Hatice Gök, CHP'nin ülkenin sorunlarını çözebilecek yetenek ve güçteki tek parti olduğunu belirtti, Gök, "CHP, Türkiye’nin sorunlarına dair bilgisini, eleştirilerinin doğruluğunu ve çözüm önerilerinin gerçekçiliğini kanıtlamıştır. İçinde bulunduğumuz sorunlara ilişkin en doğru teşhisleri yapan ve en doğru çözümleri ortaya koyan partidir. İşte bu nedenle Türkiye’nin sorunlarını çözebilecek tek siyasi parti de CHP’dir" dedi.

AYRIŞMANIN ÖNÜNE GEÇİLECEK

CHP'nin ayrıştırma siyaseti gütmeyeceğini, aksine toplumu birleştireceğini belirten Gök, "Cumhuriyet Halk Partisi olarak ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı ve çatışmacı yönetim anlayışına son vermeye kararlıyız. Hiçbir vatandaşımızı ikinci sınıf vatandaş olarak görmüyoruz, hiç kimseye makbul vatandaş ya da öteki vatandaş gözüyle de bakmıyoruz. CHP, hangi toplum kesiminden gelirse gelsin, hangi etnik kökene, inanca veya siyasi görüşe sahip olursa olsun, tüm yurttaşlarımızın haklarını korumak, özgürlüğünü geliştirmek ve daha iyi bir hayata kavuşmasını sağlamak için çalışmaktadır" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sorunları, bir, tek, CHP, çözer,
Yorumlar
Haber Yazılımı