Haber Detayı
14 Ekim 2016 - Cuma 18:34
 
"Spor kompleksi ve destekler amatör sporu geliştirdi"
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Amatör Spor Haftası nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Tortop ile bazı federasyon temsilcileri, kulüp yöneticileri, antrenörler ve sporcuları makamında kabul etti.
Spor Haberi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Tortop başkanlığında gerçekleşen ziyarete,  Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü İsmail Barın, Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Orhan Küçüksağrıcı, Futbol İl Temcisi Nurettin Akşap, Afyonkarahisar Özel Sporcular Spor Kulübü Başkanı Hanife Yılmaz, antrenörler; Oğuz Özavar ve Suat Gökçimen ile sporcular; Münevvere Yılmaz ve Sultan Sivrihisarlı katıldı.

"6 AYDA 70 ORGANİZASYON YAPTIK"

 

 Spor Kompleksinin ve Afyonkarahisar Belediyesi tarafından amatör spor kulüplerine ve okullara yapılan yardımların amatör sporun gelişimine büyük katkı sağladığını ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Tortop, desteklerinden dolayı Başkan Çoban'a teşekkür etti. Afyon sporunun organizasyon anlamında altın çağlarından birini yaşadığını kaydeden İl Müdürü Tortop, geride kalan altı aylık süreçte 50'si il dışı olmak üzere tam 70 organizasyon gerçekleştirdiklerini söyledi. Bu organizasyonların 15'inin Türkiye şampiyonası olduğuna dikkat çeken Tortop, bu sayının giderek artmasını beklediklerini ifade etti. Ziyaretleri nedeniyle, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Tortop ve beraberindeki federasyon temsilcileri, kulüp yöneticileri, antrenörler ve sporculara teşekkür eden Başkan Çoban, Amatör Spor Haftası'nı kutladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: afyon haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı