Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 15:33
 
Taraftar laf değil, icraat istiyor
Gerek maddi gerekse sahipsizlik ve manevi imkânsızlıklar yüzünden zor günler geçiren Afyonspor’da taraftarlar artık sabretmek yerine büyüklere ateş püskürmeye başladılar.
Spor Haberi
Taraftar laf değil, icraat istiyor

Sahipsizlik, maddi ve manevi sorunlar nedeni ile mücadele edeceği 2.ligde henüz somut adımlar atılmayan Afyonspor’da taraftarların sabrı neredeyse taşmak üzere. Sosyal medya üzerinden bir açıklama metni yayımlayan Mor beyazlı ekibin taraftarları, Afyonspor adına somut adımların atılmasını istediklerini belirttiler. Afyonsporlu taraftarlar kulüpte yaşanan olayları büyük bir endişeyle takip ediyorlar

 

Her sezon başı ve sonrası olduğu gibi bu dönemde de Afyonspor’un en büyük sıkıntısı maddi kriz oldu. Afyonsporlu yöneticilerin de görevlerine devam edip etmeyeceklerine tam karar verememeleri taraftarı da endişeye soktu. Mor-Beyazlı taraftarlar yönetimin devam edip etmemesi konusunda ikiye bölündüler.  Bir kısım taraftar Ali Şahin’in  devam etmesini isterken, bir kısım taraftar da kulübün kayyuma kalmasını ve kulüpte kim ne yaptıysa ortaya çıkmasını istiyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Taraftar, laf, değil,, icraat, istiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı