Haber Detayı
22 Ekim 2015 - Perşembe 16:51
 
TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ
MHP Afyon Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor.
Siyaset Haberi
TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ

Başmakçı ilçesini ziyaret eden MHP Afyon Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, vatandaşlarla bir araya gelerek 1 Kasım günü gerçekleştirilecek olan Genel seçimler için destek istedi.

 

Başmakçı ilçesi ziyareti sırasında MHP Afyon Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz’a İl Başkan Yardımcısı Süleyman Karaca, MHP Başmakçı ilçe Başkanı Abdurrahman Semerci ve Yönetim Kurulu Üyeleri yanı sıra birçok partili eşlik etti.

 

İlk olarak Başmakçı Belediyesini ziyaret eden Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü ile bir süre sohbet ederek belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek 1 Kasım günü yapılacak olan Genel seçimlerde heyete başarılar diledi.

 

Belediye ziyareti sonrası Başmakçı Tavukçuluk Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret eden heyet başkanla ve yumurta deposunda çalışan işçilerle bir araya gelerek sıkıntılarını dinleyip karşılıklı bilgi alış verişinde bulundular.

 

Daha sonrasında Başmakçı merkez sanayi esnafını ve çarşı esnafını ziyaret ederek buradaki esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir süre sohbet eden heyet vatandaşın ve esnafın sıkıntılarını dinleyerek çözüm önerileri ve MHP’nin projeleri anlattı.

 

“Çözüm süreci” rezaletine son verilecek

 

Milli bütünlüğümüzü hedef alan ve “çözüm” rezaleti altında yürütülen müzakereye son verilerek ihanet sürecinin tamamen bitirileceğini belirten Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, “Türkiye’nin her noktasında huzur ve güven yeniden ve kalıcı bir şekilde tesis edilecektir. Bu amaçla, öncelikle her türlü terörün kökü süratle kazınacak, ülkemize tehdit oluşturan içeride ve dışarıdaki terörist unsurlar etkisiz hale getirilecek, hainlerin mutlaka Türk yargısı önünde hesap vermeleri sağlanacaktır. ” dedi.

 

Terörist oluşumları koruyanlardan hesap sorulacak

 

“Açılım” ve “Çözüm” söylemleri altında terörist oluşumları koruyanlardan hesap sorulacağını söyleyen Milletvekili Adayı Yılmaz, “Çözüm süreci zaafa uğramasın diyerek PKK’nın güçlendirilmesine, lojistik ve ikmal kanallarının çalışmasına izin veren, eli silahlı teröristlerle müdahale etmeyen, silah, mühimmat ve militan yığınağı yapmasına seyirci kalan, terörle mücadeleyi ağırdan alan ihanet içindeki kamu görevlileri ve siyasiler hakkında hukuki işlemlerin başlatılması sağlanacaktır.” dedi.

 

Milletimiz terör belasından kurtarılacak

 

Milletimizi terör belasından kurtaracağız diyen Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz,”Terörü, insanımızın can ve mal güvenliğini, milli birliğimizi, demokrasimizi ve ekonomik gelişmemizi tehdit eden en büyük tehlike olarak kabul eden partimiz, terörle mücadeleyi hiçbir şartta ihmal edilmemesi gereken milli bir politika olarak ele alacaktır. Bu kapsamda terör belasından ülkemizi kurtarmak için etkili, sonuç alıcı ve çok boyutlu politikalar uygulanacaktır.” dedi.

 

MHP Milletvekili Adayı Kemalettin Yılmaz, İlçe halkının göstermiş oldukları ilgi ve samimi yaklaşımdan dolayı teşekkür ederek ilçeye bağlı belde ve köyleri ziyaret etmek üzere Başmakçı ilçe merkezinden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TERÖRÜN, KÖKÜNÜ, KAZIYACAĞIZ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ
TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ
Yorumlar
Haber Yazılımı