Haber Detayı
20 Kasım 2015 - Cuma 17:33
 
TOKAT, AFYON’U ÖRNEK ALIYOR
Afyonkarahisar öncü ve örnek olmaya devam ediyor. Yaptığı çalışmalar, projeler ve yatırımlarla birçok ile örnek olan Afyon, yapımı tamamlanmak üzere olan Türkiye’nin en büyük canlı hayvan borsası Tokat iline ışık tutacak.
Gündem Haberi
TOKAT, AFYON’U ÖRNEK ALIYOR

Tokat Valisi Cevdet Can’ın başkanlığında Afyon’a gelen heyet Vali Hakan Yusuf Güner, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve ilin protokol üyeleri ile bir araya geldiler. İlk olarak Afyon’a gelen ve daha sonra Kütahya ve Bursa illerine ziyarette bulunacak olan heyet ilin programı öncesi düzenlenen akşam yemeğinde Vali Hakan Yusuf Güner ile bir araya geldiler.

 

PROGRAMA KATILIM YOĞUN

Gezi öncesi düzenlenen programa Vali Hakan Yusuf Güner ve Tokat Valisi Cevdet Can’ın yanı sıra Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İGM Başkanı Salih Sel, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, Ticaret Borsası Meclis başkanı Farettin Zobalı, Ticaret Borsası Meclis Üyeleri. Tokat TSO Başkanı Ahmet Arat, Tokat TB Başkanı Lütfi Bora, Tokat iline bağlı ilçe Belediye Başkanları ve ilçe TSO Başkanları katıldılar.

 

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK CANLI HAYVAN BORSASI

Yemekte bir konuşma yapan ve Tokat Valisi Cevdet Can’ın başkanlığında Afyon’a gelen heyete hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, büyük gayret ve çalışmalar sonucunda Afyonkarahisar’a Türkiye’nin en büyük Canlı Hayvan Borsasının kazandırıldığının altını çizerken, bu günlere gelmiş olmanın haklı gururunu yaşadığını, bu anlamda Tokat’tan gelen heyeti Afyon’da ağırlamaktan ve canlı hayvan borsasını gezdirmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi. İle gelen misafirlerle yakından ilgilenen Vali Hakan Yusuf Güner ve diğer protokol üyelerinin karşılıklı bilgi alış verişinde bulunması ile program sona erdi.>>>Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Afyon Haber, tokat,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TOKAT, AFYON’U ÖRNEK ALIYOR
TOKAT, AFYON’U ÖRNEK ALIYOR
TOKAT, AFYON’U ÖRNEK ALIYOR
TOKAT, AFYON’U ÖRNEK ALIYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı